Connect
To Top

BRIAN TRACY PIERWSZY RAZ Z SEMINARIUM O NEGOCJACJACH W POLSCE

Brian Tracy, jeden z najlepszych światowych mówców oraz liderów biznesu, wystąpi po raz pierwszy w Polsce z autorskim programem o negocjacjach biznesowych. Seminarium „Zostań Mistrzem Negocjacji” odbędzie się 8 października br. w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym Etiuda w Lublinie.

Lublin to pierwsze miasto w Polsce, w którym Brian Tracy zdecydował się poprowadzić seminarium z zakresu negocjacji. Do tej pory prezentował je tylko w innych krajach, na spotkaniach przeznaczonych dla dyrektorów i managerów największych firm świata m.in. IBM, HP, Allianz, Cisco, ABB, Volvo, Citibank, Ford, BMW, Deloitte, Advisory, Commercial Union, ING Group oraz Coca Cola.

Lubelskie seminarium będzie prowadzone wyłącznie przez Briana Tracy i potrwa ponad 5 godzin. Organizują je Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju „Tygiel” oraz BestKariera.pl. Oficjalnymi partnerami wydarzenia są Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji, Organizacja Pracodawców Lubelszczyzny „Lewiatan”, Lubelski Klub Biznesu, Biznes Mind oraz Toyota Auto Park.

Brian Tracy zdjęcie 2

Brian Tracy to światowej klasy ekspert w zakresie negocjacji, strategii zarządzania, sprzedaży, rekrutacji, motywowania pracowników, rozwoju zawodowego i osobistego. Doświadczony mówca, autor oraz konsultant. Twórca Brian Tracy International oraz Brian Tracy University (jeden z największych portali edukacyjnych). Autor ponad 70 bestsellerów wydawanych na całym świecie i przetłumaczonych na 35 języków oraz 300 programów edukacyjnych audio&video. Wymieniany obok Petera Druckera, Stephena Coveya oraz Jacka Welcha jako jeden z najbardziej wpływowych liderów biznesu na świecie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in SZKOLENIA