Connect
To Top

„Die Welt” o Lewandowskim: „To najbardziej pazerny piłkarz Bundesligi”

Niemiecka gazeta „Die Welt” opublikowała opinię pracującego dla niej eksperta: „Dla mnie Lewandowski to najbardziej pazerny piłkarz Bundesligi”. Wszystko rozchodzi się od czasu, kiedy pojawiły się pierwsze doniesienia odnoszące się ewentualnego transferu Lewandowskiego.
Obecnie piłkarz zarabia rocznie 9 milionów euro, natomiast jego umowa z Bayernem Monachium wygasa w 2019 roku. Negocjacje w sprawie przedłużenia kontraktu, wg Tobiasa Holtkampa, wyżej wspomnianego eksperta gazety „Die Welt”, przeciągają się ze względu na nieustannie rosnące oczekiwania Lewego.
Konkrety w sprawie nie są znane, jednak, jak donosi gazeta, spekulacje informują o kwotach rzędu 15-18 milionów euro rocznie. Bayern Monachium z prezesem Karlem-Heinzem Rummenigge na czele, mimo swej potęgi nie jest skłonny przystać na takie kwoty, zwłaszcza biorąc pod uwagę reputację managera piłkarza – Cezarego Kucharskiego, który ma rozsiewać plotki na temat Roberta dotyczące zainteresowania piłkarzem ze stron takich klubów, jak Real Madryt.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in SPORT