Connect
To Top

Działanie Fabryki czasu

Fabryka Czasu powstała z fascynacji nową rozrywką jaką jest escape room. Z grupą znajomych zaczęliśmy zwiedzać coraz to więcej pokojów. Możemy śmiało stwierdzić, że escape room uzależnia.

 

Kiedyś tego typu gry były wyłącznie w świecie wirtualnym. Teraz cała akcja rozgrywa się w rzeczywistości. W Fabryce Czasu uczestnicy gry mają za zadanie w ciągu 60 minut odkryć tajemnicę panującą na strychu oraz drogę ucieczki, która na pozór może wydawać się łatwa. Na pierwszy rzut oka pokój wydaje się zwyczajny, lecz z czasem poznajemy jego mroczną stronę. Mimo, że każdy zdaje sobie sprawę, że to tylko zabawa to dreszczyk emocji towarzyszy od samego początku. W grze bierze udział od 2 do 5 osób. W Fabryce Czasu postanowiliśmy, aby ważnym aspektem w grze była współpraca, bez której uczestniczy nie zdołają wydostać się z pokoju. Istotnym atutem jest również spostrzegawczość, która często może płatać figle kiedy ciąży nad uczestnikami upływający czas. Nad każdą grupą czuwa tzw. Mistrz Gry, który w chwilach zwątpienia wysyła cenne wskazówki, które mogą ułatwić przebrnięcie przez daną zagadkę.

W Fabryce Czasu stawiamy również duża wagę na kontakt z ludźmi. Sprawia nam to ogromną radość, kiedy każdy uczestnik wychodząc z pokoju dzieli się z nami swoimi wrażeniami, które towarzyszyły jemu podczas zabawy. Mamy w głowach jeszcze sporo pomysłów, które na pewno z radością będziemy chcieli zrealizować w przyszłości. Mamy nadzieję, że kolejny pokój w Fabryce Czasu będzie równie podobał się uciekinierom, jak Tajemnica Strychu.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in BIZNES