Connect
To Top

Gdańsk: Pierwszy w Europie fitness multiplex już otwarty

22 października, wraz z otwarciem Galerii Metropolia, rozpoczął swoją działalność pierwszy w Europie fitness multiplex Tonezone. Na przestrzeni 1700 metrów kwadratowych znalazło się 5 tematycznych stref aktywności, luksusowa kawiarnia i żłobek. Koszt inwestycji wyniósł 10 mln złotych. Pierwsze zajęcia rozpoczną się 2 listopada, jednak już teraz obiekt dostępny jest dla wszystkich, którzy chcą zapoznać się z ofertą treningową.

Gdański fitness multiplex jest pierwszym w Europie i jednym z pierwszych na świecie obiektów tego typu. Jego twórcą jest Tony Cowen, odpowiedzialny m.in. za międzynarodowy sukces takich gigantów, jak Pure JATOMI i Fitness First. O lokalizacji multiplexu w Galerii Metropolia przy stacji Gdańsk Wrzeszcz zadecydowała przede wszystkim doskonała dostępność komunikacyjna, która ma ułatwić ćwiczącym codzienne docieranie na treningi.

100 000 darmowych wejściówek

W związku z otwarciem Tonezone, od tygodnia na terenie gdańskiego Wrzeszcza i przyległych do niego dzielnic rozdawane są darmowe wejściówki uprawniające do jednorazowego treningu. Można je również odbierać bezpośrednio w multiplexie w Galerii Metropolia.

To zupełnie nowa koncepcja treningu, dlatego chcemy dać wszystkim możliwość przetestowania naszej oferty. Przygotowaliśmy sto tysięcy darmowych wejściówek, z których będzie można korzystać w Tonezone już od 2 listopada – mówi Tony Cowen.

Oprócz tematycznych stref aktywności, w przestrzeni multiplexu znajdują się ponadto strefa relaksu z ogromną sauną, luksusowe szatnie oraz duża kawiarnia z bezpłatną kawą wliczoną w cenę członkostwa. Mamom, które chcą osiągnąć szczytową formę i wrócić do sylwetki sprzed porodu, Tonezone oferuje żłobek, w którym na czas treningu ich pociechy mają zapewnioną profesjonalną i troskliwą opiekę.

Nowatorska koncepcja

Na powierzchni ponad 1700 metrów zgromadzono najnowocześniejszy na świecie sprzęt do ćwiczeń o wartości ponad 4 milionów złotych. Jak twierdzi Tony Cowen, koncepcja Tonozeone jest efektem nie tylko jego własnych doświadczeń i obserwacji, ale przede wszystkim uważnego wsłuchiwania się w potrzeby różnych ludzi odwiedzających kluby fitness.

–  Zasada jest podobna, jak w tradycyjnym kinowym multipleksie, tylko o że w Tonezone, zamiast wybierać salę z filmem, wybieramy salę, w której będziemy ćwiczyć. W każdej z nich czekają unikalne programy treningowe prowadzone przez najlepszych trenerów personalnych, którzy w ramach ceny karnetu dbają o rozwój swoich podopiecznych. Ćwiczenia odbywają się w grupach. Mamy strefy m.in. jogi, min and body, boot campu, spinningu, crossfitu, a także prawdziwą bieżnię. To nowatorski koncept zajęć łączących jakość treningu personalnego z siłą motywacji grupy – dodaje.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z otwarcia!

Więcej informacji:

Marek Bonecki

E-mail: mbonecki@mnhtninc.com

Telefon: 691.349.130

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in BIZNES