Connect
To Top

MOOD POLSKA LAUREATEM RANKINGU GAZELE BIZNES

Mood Polska specjalizująca się w sensorycznych rozwiązaniach marketingowych w miejscu sprzedaży oraz Experience Design, znalazła się wśród elitarnego grona laureatów ogólnopolskiego rankingu Gazele Biznesu 2015 – najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw.

 
Plebiscyt „Gazele Biznesu” organizowany jest od 2000 roku przez redakcję Pulsu Biznesu, a autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface. Celem projektu jest wyróżnienie małych i średnich firm, które dzięki dynamicznemu rozwojowi prężnie działają na rynku, nierzadko skutecznie konkurując z większymi przedsiębiorstwami.
O miejscu firmy-laureata na liście rankingowej, decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów osiągnięty w ciągu trzech badanych lat (2014, 2013, 2012). Firma Mood Polska na przestrzeni tego czasu osiągnęła 107 % wzrostu przychodu i w żadnym z poszczególnych okresów finansowych nie odnotowała straty.
Ranking Gazele Biznesu to najbardziej prestiżowa i znana tego typu lista w Polsce. Ze względu na długą historię oraz jasne kryteria, zestawienie zapewnia uznanie wśród konsumentów i przedsiębiorstw, dla których tytuł „Gazela Biznesu” świadczy o ponadprzeciętnej kondycji i uczciwości wyróżnionych podmiotów.
– Jesteśmy bardzo dumni z tego prestiżowego wyróżnienia. Pokazuje to, iż marka Mood jest wiarygodnym i rzetelnym kontrahentem. Dla nas osobiście, jest to także ważne potwierdzenie istotnych trendów – rozwiązania marketingu sensorycznego zdobywają coraz większą popularność na polskim rynku, dzięki czemu nasza sprzedaż stale rośnie – mówi Aleksandra Potrykus-Wincza, Country Manager Poland & Baltics w Mood.

 

TEKST: MACIEJ SITARSKI

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in HOT