Connect
To Top

Nauka angielskiego w Szczecinie? Tylko z EXPERTEM!

Bez względu na nasz wiek, czy stopień wykształcenia, od szkoły języków obcych wymagamy przede wszystkim skuteczności, profesjonalizmu i innowacyjności w nauczaniu. Wszystkie te cechy ma dynamicznie rozwijające się szczecińskie centrum edukacyjne EXPERT, szczycące się już setkami zadowolonych kursantów.

Specjalnością firmy EXPERT jest nauka języka angielskiego w każdej formie i na wszystkich poziomach. Na angielski do tej szkoły przychodzą nie tylko uczniowie szkół gimnazjalnych i średnich, ale także przedszkolaki, a także osoby dorosłe chcące zdobyć dodatkowe kwalifikacje językowe niezbędne w pracy. Do wyboru są zajęcia grupowe, pozwalające na naukę w grupach osób o podobnym poziomie językowym co ułatwia konwersatoria, a także indywidualne spotkania z lektorem (pojedynczo lub w parach), dzięki czemu można korzystać ze specjalnie dopasowanego programu nauczania. Nauczyciele zatrudnieni w szczeciński centrum językowym to wysoko wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim stażem, którzy doskonale wiedzą jak sprawić by nauka przebiegała sprawnie i efektywnie.

Oczywiście EXPERT prowadzi nie tylko kursy angielskiego. Można tu się również nauczyć niemieckiego (zajęcia grupowe i indywidualne), a także hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego (zajęcia indywidualne). Szczecińscy lektorzy od lat z wielkimi sukcesami prowadzą kursy, podczas których można przygotować się do zdobycia certyfikatu potwierdzającego znajomość języka (w tym także biznesowego), jak również z powodzeniem przyswoić materiał obowiązujący na egzaminach gimnazjalnych oraz maturalnych.

Uczniowie gimnazjów i szkół średnich mogą korzystać nie tylko z oferty językowej, ale także z pomocy naukowej w zdaniu każdego innego przedmiotu ogólnokształcącego, na przykład matematyki, fizyki czy języka polskiego. Oferta EXPERTA jest tak różnorodna, że z pewnością każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in BIZNES