Connect
To Top

Nowa siedziba Facebook’a w Warszawie

W Warszawie pojawiło się nowe biuro Facebook’a, stanowiące pieczę nad działalnością portalu w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej, czyli 26 krajów. Stanowi to nowe możliwości dla firm zainteresowanych działaniami marketingowymi przy użyciu narzędzi portalu. Rozwój portalu na terenie Polski miał kluczową rolę w wyborze naszego kraju, jako miejsca nowego biura społecznościowego giganta.

Facebook wybrał Polskę na siedzibę biura dla 26. krajów regionu Europy Środkowo-Wschodniej, bo nasz kraj jest motorem zmian i rozwoju w regionie. Nowe biuro oznacza nowe możliwości dla wszystkich firm wykorzystujących Facebooka do celów marketingowych – zarówno największych, jak i z sektora małych i średnich firm. Chcemy umożliwić lokalnym markom działanie w przestrzeni regionalnej, a w konsekwencji – także globalnej – mówi Robert Bednarski, dyrektor Facebook’a na Europę Środkowo-Wschodnią.

Facebook w Polsce zgromadził grono 14 mln użytkowników, z czego 80% stanowią użytkownicy mobilni. 10 milionów odwiedza serwis codziennie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in SOCIAL MEDIA