Connect
To Top

endorfina events dla H&M Królestwo

W pierwszy weekend czerwca w tajemniczej przestrzeni dziedzińca pałacu Branickich przy Miodowej 6, odbyły się premierowe koncerty otwierające najnowszy projekt muzyczny H&M Królestwo. W piątek, na ekstrawaganckiej, modernistycznej scenie wystąpili Czesław Mozil oraz Taco Hemingway, zaś w sobotę – Reni Jusis i Pola Rise. To dopiero początek festiwalu, który – podobnie jak w zeszłym roku – powstaje przy koncepcyjno-logistycznym udziale endorfina events.

Zeszłoroczny sukces festiwalowej pływającej sceny, zwieńczony wygraną w konkursie MP Power Awards oraz srebrem w konkursie KTR – zmotywował agencję do pójścia o krok dalej i stworzenia prawdziwie królewskiego klimatu imprezy. Poza zabawą przy bogatym line-upie i koncertami w plenerze, goście mieli okazję bawić się na after party w pałacowych salach w rytm muzyki granej przez FLIRTINI i Kovvalsky-ego.

Poza imponującą oprawą muzyczną, wrażenie na gościach zrobiła wyjątkowa, modernistyczna scenografia zaprojektowana przez firmę Wojciecha Zbroi – Od Niechcenia oraz Michała Białousza – jednego z najlepszych scenografów scenicznych. Zaadaptowany dziedziniec rozświetlił blask lampionów, zaś na wygłodniałych melomanów czekały food trucki z bogatym, imprezowym menu.

20160603_215200-01

W kolejne czerwcowe weekendy, pałacowa przestrzeń ponownie wypełni się muzyką najlepszych polskich artystów, wystąpią m.in. Dawid Podsiadło, O.S.T.R, Fisz Emade Tworzywo, Sokół i Marysia Starosta, Natalia Nykiel, Spoken Love, Cosovel, , K Bleax, Agi Brine, Xxanaxx, Julię Marcell i wielu innych.

H&M loves music to innowacyjna formuła festiwalowa, która w Polsce od 2015 roku realizowana jest we współpracy z endorfina events, kładąc nacisk na innowacyjną, oryginalną architekturę oraz starannie wyselekcjonowany line-up muzyczny.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in KULTURA