sobota, 9 grudnia, 2023
SZKOLENIA I KONFERENCJEKonferencja CSR Poland 2023 już w marcu w Krakowie!

Konferencja CSR Poland 2023 już w marcu w Krakowie!

-

tłumaczenia biuro tłumaczeń 123tlumacz.pl

Konferencja CSR Poland 2023 już w marcu w Krakowie!

23 marca (czwartek) w Krakowie odbędzie się pierwsza edycja konferencji skupionej wokół społecznej odpowiedzialności biznesu – CSR POLAND 2023. Tego samego dnia podczas uroczystej gali zostaną wręczone nagrody w towarzyszącym wydarzeniu konkursie – CSR POLAND AWARDS dla firm i osób zaangażowanych społecznie.

W trakcie konferencji w Hotelu Saskim przedstawione zostaną wybrane projekty i dobre praktyki firm w kilku blokach tematycznych. Tuż po nich odbędą się panele dyskusyjne. Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkie firmy, które już realizują projekty społeczne lub planują rozpocząć takie działania w swojej organizacji.

Podczas tego wydarzenia chcielibyśmy się skupić na konkretnych przykładach projektów CSR. Podczas prelekcji i paneli dyskusyjnych posłuchamy i porozmawiamy o działaniach kryzysowych w kontekście wojny w Ukrainie, zaangażowaniu pracowników, dobrostanie zespołu czy różnorodności w środowisku pracy. Społeczne inicjatywy zostaną zaprezentowane z praktycznej strony, by inni mogli się nimi zainspirować i zrobić coś dobrego w swojej organizacji – tłumaczy Agnieszka Pleti z Fundacji Poland Business Run, organizatorka CSR POLAND.

Wśród prelegentów znaleźli się eksperci reprezentujący firmy z różnych branż, a także specjaliści z zakresu psychologii, prawa czy komunikacji międzykulturowej w biznesie. Gościem specjalnym wydarzenia jest Rafał Sonik, sportowiec, przedsiębiorca i filantrop.

W organizację wydarzenia zaangażowały się również firmy, m.in. Geis PL, będący częścią międzynarodowej firmy logistycznej z siedzibą w Niemczech.CSR_Poland_1200x628

Działania z zakresu CSR są dla nas bardzo ważne, stąd nasze zaangażowanie w konferencję CSR Poland. W Geis PL realizujemy wiele fantastycznych projektów, które wpływają nie tylko na naszych pracowników, ale i na całe ich rodziny. Idealnym przykładem jest grupa FIT Geis, która spacerując, biegając czy jeżdżąc na rowerach, wspiera łódzką fundację Gajusz czy projekt Ladies First dedykowany kobietom w naszej firmie, dzięki któremu mogą one rozwijać swoje umiejętności zawodowe, osobiste, budować odporność psychiczną oraz wdrażać zasady work-life balance w życie. Rozumiemy wpływ naszych działań jako firmy logistycznej na otoczenie, stąd nasze zaangażowanie w działania CSR-owe z roku na rok zwiększa się. Z dużą satysfakcją realizujemy kolejne projekty i stawiamy coraz bardziej ambitne cele, ale więcej o nich oraz o pomysłach, jak angażować pracowników, jak skutecznie działać na linii edukacja-biznes i jak budować programy, aby CSR nie był kojarzony tylko z employer brandingiem podczas prelekcji, którą będę miała przyjemność wygłosić na konferencji. Mam nadzieję, że to wydarzenie przyniesie uczestnikom dużą dawkę inspiracji i będzie początkiem wielu ciekawych projektów społecznych w ich firmach – komentuje Dorota Wójcik, HR Manager z firmy Geis PL.

Zwieńczeniem konferencji będzie uroczysta gala w krakowskich Sukiennicach, podczas której zostaną nagrodzeni laureaci konkursu CSR Poland Awards. Konkurs ma na celu docenienie najlepszych inicjatyw z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Może wziąć w nim udział każda firma, posiadająca siedzibę lub oddział na terenie Polski, która w 2022 roku zrealizowała projekt CSR na rzecz swoich pracowników lub osób spoza organizacji.

By zgłosić się do konkursu CSR Poland Awards wystarczy wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy z opisem projektu lub lidera działań CSR. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 28 lutego 2023 r. Formularz konkursowy i regulamin, a także bilety na konferencję dostępne są na stronie www.csrpoland.pl.CSR_prelegent-ka__1080x1080 zapowiedz tematow (1)

Organizatorem głównym wydarzenia jest Fundacja Poland Business Run. Partnerem strategicznym zostało Miasto Kraków, sponsorem firma Geis PL, a partnerami Luxoft, UBS, TE Connectivity, Fundacja Cyberium, Euroclear i Dom Development.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

Deloitte: Kryzys nie dotknął dóbr luksusowych – branża z ponad 15 proc. wzrostem przychodów...

0
Pomimo niepewności gospodarczej firmy z sektora dóbr luksusowych mogą cieszyć się niesłabnącym zainteresowaniem zamożnych klientów. Jak wynika z ósmej edycji raportu Global Fashion & Luxury Private Equity and Investors Survey 2023 firmy doradczej Deloitte,...