środa, 14 kwietnia, 2021
BIZNESTarcza Info – konfigurator ulg i świadczeń w ramach wsparcia antykryzysowego

Tarcza Info – konfigurator ulg i świadczeń w ramach wsparcia antykryzysowego

-

Tarcza Info – konfigurator ulg i świadczeń w ramach wsparcia antykryzysowego

Serwis Tarcza Info powstał, aby pomóc obywatelom w uzyskaniu szybkiego dostępu do aktualnej wiedzy na temat pomocy i świadczeń przysługujących im w ramach tarczy antykryzysowej.

W gąszczu informacji o Tarczy Antykryzysowej czasami trudno jest zainteresowanym odnaleźć te, które dotyczą konkretnie ich sytuacji. Zaradzić temu może stworzony przez agencję Brandation serwis Tarcza Info dzięki któremu użytkownicy otrzymają wgląd w rozwiązania które dotyczą ich bezpośrednio, bez konieczności długiego przeszukiwania internetu. Serwis będzie dostępny od 7 kwietnia br.

Pandemia koronawirusa – COVID 19 wstrząsnęła zarówno polskim społeczeństwem jak i gospodarką, a wielu pracowników i przedsiębiorców stanęło przed niepewną przyszłością. W celu walki z negatywnymi efektami gospodarczymi rząd uruchomił 1 kwietnia tzw. Tarczę Antykryzysową – pakiet rozwiązań dla pracowników i przedsiębiorców, mający pomóc im funkcjonować w okresie pandemii. Liczba tych rozwiązań oraz ich często skomplikowane uwarunkowania powodują jednak, że wielu obywateli może nie zdawać sobie sprawy z pomocy jaka im przysługuje, lub ma problem ze znalezieniem odpowiednich informacji.

Screen_Tarcza Info screen2_Tarcza InfoJak działa serwis? Wystarczy odpowiedzieć na kilka prostych pytań, aby użytkownik otrzymał dostęp do zestawu rozwiązań dopasowanych do jego sytuacji, niezależnie od tego czy jest pracownikiem, zleceniobiorcą, przedsiębiorcą czy samozatrudnionym. Wypełniający formularz nie musi podawać żadnych danych osobowych – konfigurator ma charakter jedynie informacyjny.

Dane zawarte w aplikacji zostały przygotowane przez zespół ekspertów i stanowią interpretację przepisów dotyczących tzw. “ tarczy antykryzysowej” na dzień 5 kwietnia 2020 roku będzie na bieżąco aktualizowany i uzupełniany w zależności od nowelizacji i interpretacji.

https://tarczainfo.pl/

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Advertisment -

POLECAMY

Remote controlled drone taking off from warehouse to deliver package

SAS wskazuje 4 obszary rozwoju biznesu w 2021 roku

0
Jednym z głównych wniosków pojawiających się w podsumowaniach minionego roku jest ogromny wpływ pandemii na przyspieszenie procesów cyfrowej transformacji. COVID-19 potwierdził, że technologia jest kluczowym narzędziem w obszarze ochrony zdrowia, ekonomii, a także ekologii....
Deloitte

Deloitte: Rok 2021 przyniesie zwiększoną aktywność na rynku private equity

0
Mimo, że rynek private equity (PE) w Europie Środkowej odczuł wpływ pandemii i wywołanego nią spowolnienia, przedstawiciele funduszy wykazują dziś znacznie większy optymizm niż w pierwszej połowie 2020 r. Jak wynika z raportu firmy...
polska unia europejska

Jaka przyszłość czeka Unię Europejską i Polskę?

0
Michał Perzyński/Instytut Jagielloński: Jak Pana zdaniem będą wyglądać stosunki Unii Europejskiej ze Stanami Zjednoczonymi po zaprzysiężeniu Joe Bidena na prezydenta? Bogusław Sonik: Myślę, że przede wszystkim zmieni się jedno – będą mieli do siebie zaufanie...