poniedziałek, 28 września, 2020
BIZNES Tarcza Info – konfigurator ulg i świadczeń w ramach wsparcia antykryzysowego

Tarcza Info – konfigurator ulg i świadczeń w ramach wsparcia antykryzysowego

-

Tarcza Info – konfigurator ulg i świadczeń w ramach wsparcia antykryzysowego

Serwis Tarcza Info powstał, aby pomóc obywatelom w uzyskaniu szybkiego dostępu do aktualnej wiedzy na temat pomocy i świadczeń przysługujących im w ramach tarczy antykryzysowej.

W gąszczu informacji o Tarczy Antykryzysowej czasami trudno jest zainteresowanym odnaleźć te, które dotyczą konkretnie ich sytuacji. Zaradzić temu może stworzony przez agencję Brandation serwis Tarcza Info dzięki któremu użytkownicy otrzymają wgląd w rozwiązania które dotyczą ich bezpośrednio, bez konieczności długiego przeszukiwania internetu. Serwis będzie dostępny od 7 kwietnia br.

Pandemia koronawirusa – COVID 19 wstrząsnęła zarówno polskim społeczeństwem jak i gospodarką, a wielu pracowników i przedsiębiorców stanęło przed niepewną przyszłością. W celu walki z negatywnymi efektami gospodarczymi rząd uruchomił 1 kwietnia tzw. Tarczę Antykryzysową – pakiet rozwiązań dla pracowników i przedsiębiorców, mający pomóc im funkcjonować w okresie pandemii. Liczba tych rozwiązań oraz ich często skomplikowane uwarunkowania powodują jednak, że wielu obywateli może nie zdawać sobie sprawy z pomocy jaka im przysługuje, lub ma problem ze znalezieniem odpowiednich informacji.

Screen_Tarcza Info screen2_Tarcza InfoJak działa serwis? Wystarczy odpowiedzieć na kilka prostych pytań, aby użytkownik otrzymał dostęp do zestawu rozwiązań dopasowanych do jego sytuacji, niezależnie od tego czy jest pracownikiem, zleceniobiorcą, przedsiębiorcą czy samozatrudnionym. Wypełniający formularz nie musi podawać żadnych danych osobowych – konfigurator ma charakter jedynie informacyjny.

Dane zawarte w aplikacji zostały przygotowane przez zespół ekspertów i stanowią interpretację przepisów dotyczących tzw. “ tarczy antykryzysowej” na dzień 5 kwietnia 2020 roku będzie na bieżąco aktualizowany i uzupełniany w zależności od nowelizacji i interpretacji.

https://tarczainfo.pl/

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POLECAMY

forex

Wpływ epidemii Covid-19 na gospodarkę – komentarz Grzegorza Maliszewskiego

0
W tym tygodniu publikowane będą kolejne dane z gospodarek rozwiniętych, wskazujących na skalę załamania koniunktury w następstwie epidemii koronawirusa. W tym kontekście istotne będą wskaźniki koniunktury w USA i strefie euro. Oczekiwać można dalszego...
2

W II kwartale globalny PKB może spaść nawet o 15 proc. w ujęciu rocznym....

0
W marcu wskaźnik PMI – łącznie dla przemysłu i usług – w strefie euro odnotował rekordowy spadek do 31,4 pkt, podczas gdy jeszcze w lutym wyniósł 51,6 pkt. Dane te obrazują nastroje osób odpowiedzialnych za zakupy w firmach, co...
rozwoj

Tarcza Antykryzysowa: przykłady działań polityki podatkowej w innych państwach

0
Doświadczenia z kryzysu z 2008 roku pokazały, że instrumenty podatkowe mają istotną rolę w łagodzeniu skutków spowolnienia gospodarczego. Aktualne działania innych państw pozwalają stwierdzić, że polityka podatkowa ma i będzie mieć istotne znaczenie w...