Strona główna Artykuły sponsorowane wspomagające pozycjonowanie

Artykuły sponsorowane wspomagające pozycjonowanie

Artykuł sponsorowany wraz z linkiem pozycjonującym to bardzo skuteczna i nieinwazyjna forma promocji, stanowiąca połączenie reklamy i public relations. Profesjonalnie przygotowany artykuł ekspercki może zbudować lub wzmocnić Państwa markę, co przełoży się na sprzedaż oferowanych produktów i usług.

Artykuł z linkiem pozycjonującym do firmowej strony internetowej

Publikuj aktualne informacje z życia firmy, twórz artykuły, poradniki, chwal się nagrodami i wynikami, powiedz internautom jakie korzyści będą czerpać z produktów i usług Twojej firmy, pokaż się w roli branżowego eksperta. Zalety takiej reklamy dostrzeże zarówno PR-owiec, jak i specjalista ds. pozycjonowania.

Cennik:

  • Dodanie artykułu do Portalu i 3 dni wyświetlania na stronie głównej 300 zł netto. Artykuł w dziale tematycznym (kategorii) z przekierowaniem ze strony głównej w formie zdjęcia ze wstępem do artykułu.
  • Napisanie artykułu przez redakcję od 300 zł netto
  • W artykule sponsorowanym umieszczamy słowa i frazy kluczowe, dzięki czemu osoby poszukujące informacji o konkretnych usługach i produktach z łatwością znajdą dany artykuł.

* Ceny netto, należy doliczyć podatek VAT wg obowiązującej stawki
* Tytuł tekstu opatrzony będzie słowem „[reklama]”.

Zachęcamy również do zapoznania się ze ofertami specjalnymi w zakładce PUBLIKUJ.

W celu wzmocnienia przekazu reklamowego proponujemy:

  • artykuł sponsorowany z materiałem video w formie wywiadu przeprowadzonego przez dziennikarza portalu – 1500 zł netto.

Zastrzegamy sobie prawo do korekty i zmian lub odmowy bez podania przyczyn zamieszczenia banera lub artykułu sponsorowanego. Nie publikujemy informacji nieprawdziwych, obraźliwych, agresywnych, niezgodnych z polskim prawem, naruszających dobro osób trzecich, rasistowskich, seksistycznych itp.. Reklamodawca bierze pełną odpowiedzialność cywilno-prawną za treści i materiały wykorzystane w kampaniach promocyjnych.

Exit mobile version