FIRMYJakub Budych obejmuje stanowisko dyrektora ds. rozwoju w Peakside

Jakub Budych obejmuje stanowisko dyrektora ds. rozwoju w Peakside

Peakside Capital Advisors umacnia pozycję w segmencie nieruchomości magazynowych i kontynuuje rozwój struktur wewnętrznych w Polsce. Do zespołu dołączył Jakub Budych, który objął stanowisko dyrektora ds. rozwoju. Poprzez rozwijanie nowych możliwości biznesowych będzie odpowiadał za ekspansję firmy w Polsce.

Jakub Budych to doświadczony profesjonalista z kilkunastoletnim stażem w branży nieruchomości komercyjnych, posiadający liczne osiągnięcia w transakcjach (ok. 2 mld EUR) i wycenach (11 mld EUR). Teraz przełoży je na rozwój pozycji Peakside w segmencie nieruchomości logistycznych. W nowej roli dyrektora ds. rozwoju będzie odpowiadał za zwiększanie skali działalności Peakside Capital Advisors poprzez identyfikację i rozwój nowych możliwości biznesowych oraz ocenę celów i realizowanych przedsięwzięć w Polsce.

– Peakside wyróżnia się unikalnym modelem biznesowym, określanym jako „one stop shop”. Oferuje kompleksowe usługi od koncepcji inwestycji po zarządzanie funduszami i aktywami, ze szczególnym uwzględnieniem trendów ESG. Firma inwestuje w nowoczesne obiekty logistyczno-przemysłowe, a także wspólnie z lub w imieniu innych podmiotów zarządza powierzonymi nieruchomościami w ramach całego łańcucha wartości dodanej, czego najlepszym przykładem jest realizacja warszawskiego projektu City Point Targówek o docelowej powierzchni najmu 100.000 mkw. Moim celem jest wsparcie Peakside w wyszukiwaniu nowych możliwości biznesowych oraz rozwoju kolejnych projektów typu Urban Logistics. Oprócz Warszawy chcemy realizować nowe inwestycje typu greenfield i brownfield w kolejnych miastach w Polsce – komentuje Jakub Budych, Business Development Director w Peakside Capital Advisors w Polsce.

– Jakub ma wieloletnie doświadczenie w sektorze nieruchomości. Liczymy na jego silne zaangażowanie w nasze plany związane z dalszą ekspansją. Jestem przekonany, że jego umiejętności w połączeniu z motywacją do działania przełożą się na istotny wzrost rozwoju naszego biznesu i rozpoznawalności marki na rynku – podkreśla Roman Skowroński, Managing Director w Peakside Capital Advisors w Polsce.

Przed dołączeniem do Peakside Jakub Budych związany był z 7R, gdzie odpowiadał m.in. za współtworzenie i realizację strategii sprzedaży, zarządzał relacjami z inwestorami i poszukiwał nowych możliwości inwestycyjnych. W 2023 r. był odpowiedzialny za jedną z największych transakcji sprzedaży centrów magazynowych na polskim rynku. Wcześniej zdobywał doświadczenie w Cushman & Wakefield w dziale rynków kapitałowych oraz wycen, a także w Knight Frank oraz PricewaterhouseCoopers.

Ukończył Wydział Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku inwestycje kapitałowe i strategie finansowe przedsiębiorstw, a także studia podyplomowe z wyceny nieruchomości na Politechnice Warszawskiej. Od blisko 10 lat posiada również uprawnienia zawodowe rzeczoznawcy majątkowego.

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

polski ład

Składka zdrowotna dla przedsiębiorców: co dalej?

0
Przedsiębiorcy oczekują konkretów w sprawie opłacania tzw. składki zdrowotnej (po wielu latach polemik, obecnie coraz więcej jest stanowisk, że jest to po prostu podatek, a nie składka). Negatywne skutki „Polskiego Ładu” odczuwa wielu przedsiębiorców...
Exit mobile version