FIRMYGaming Factory zapowiada nową grę - Ghost Keeper

Gaming Factory zapowiada nową grę – Ghost Keeper

Gaming Factory zapowiada nowy tytuł, który w przyszłym roku trafi do graczy na platformie Steam. Ghost Keeper łączy elementy znane z oldschoolowych gier przedstawione w nowej odsłonie. Gracz wciela się z przywódcę grupy potworów, których zadaniem jest straszenie śmiertelników. Za wydanie gry odpowiada Gaming Factory oraz Quest Craft, natomiast producentem jest studio BLUM Entertainment.

Polska produkcja czerpie inspirację między innymi z takich tytułów jak wydany w 2003 r. Ghost Master, który z nostalgią jest wspominany przez fanów tego gatunku. Ghost Keeper to połączenie strategii oraz gry przygodowej. Na graczy czekać będzie wiele łamigłówek oraz misji, które można ukończyć na kilka sposobów.

– Ghost Keeper będzie obowiązkowym tytułem dla graczy, którzy szukają klasycznych, sprawdzonych gier wzbogaconych o nowe rozwiązania. Nasza produkcja oferuje świeże spojrzenie na gry z tego gatunku. Ciekawe misje, dopracowana grafika oraz niezwykły klimat to mieszanka, która gwarantuje dobrą rozrywkę. Sam tytuł jest już na zaawansowanym etapie i z pewnością nie jest niskobudżetową produkcją. Gra już w przyszłym roku zadebiutuje w pierwszej kolejności na PC. – komentuje Dawid Sulkowski, Business Development Manager w Gaming Factory.

W Ghost Keeper gracz wciela się w rolę akolity, który zarządzając grupą duchów, bestii i demonów, wykorzystuje ich unikalne zdolności do siania strachu wśród śmiertelników. Każdy ze sługusów oferuje inne możliwości straszenia, co pozwala na stosowanie zróżnicowanych strategii i rozwijanie ich mocy w trakcie gry. Oprócz straszenia zwykłych ludzi, gracz musi stawić czoła Bractwu – organizacji specjalizującej się w zwalczaniu zjawisk paranormalnych.

Gra osadzona jest w XIX-wiecznej epoce wiktoriańskiej i oferuje piękną, szczegółową scenerię oraz groteskowy humor okraszony zabawnymi komentarzami tajemniczego demonicznego partnera. Zróżnicowane strategie oraz umiejętne wykorzystanie mocy potworów dostarczą graczom wiele godzin wciągającej rozgrywki.

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

polski ład

Składka zdrowotna dla przedsiębiorców: co dalej?

0
Przedsiębiorcy oczekują konkretów w sprawie opłacania tzw. składki zdrowotnej (po wielu latach polemik, obecnie coraz więcej jest stanowisk, że jest to po prostu podatek, a nie składka). Negatywne skutki „Polskiego Ładu” odczuwa wielu przedsiębiorców...
Exit mobile version