czwartek, 28 października, 2021
BEZPIECZEŃSTWOJak zadbać o bezpieczeństwo pracy i biznesu? Odpowiedź to SGU!

Jak zadbać o bezpieczeństwo pracy i biznesu? Odpowiedź to SGU!

-

Jak zadbać o bezpieczeństwo pracy i biznesu? Odpowiedź to SGU!

SGU – Storm Gray Unit – to firma, która pomoże Ci zadbać o bezpieczeństwo pracy i biznesu. Łączy tradycyjne podejście do ochrony z autorskimi, nowoczesnymi rozwiązaniami. Dzięki temu zyskujesz ochronę o lepszej skuteczności niż w przypadku tradycyjnych usług oferowanych przez firmy z branży. Na czym polega wyjątkowość naszych rozwiązań?

SGU – uświadamiamy, zabezpieczamy, informujemy

Podstawą działań ekspertów z SGU jest poczucie odpowiedzialności za życie, mienie i zdrowie drugiej osoby. Dlatego też postanowiliśmy zrewolucjonizować podejście do ochrony i wprowadzić nowatorskie, autorskie rozwiązania. Każde nasze działania realizujemy, koncentrując się na najwyższej wartości naszej firmy, czyli bezpieczeństwie. Nie rezygnujemy całkowicie z tradycyjnych rozwiązań, ale czynimy je jeszcze lepszymi. Jesteśmy pionierami w dziedzinie inteligentnych systemów nadzoru. Za każdym naszym działaniem stoją eksperci wprowadzający do swojej pracy wiedzę i doświadczenie zdobyte w służbach wojskowych oraz policji.

 

To wszystko sprawia, że jesteśmy w stanie realnie ocenić zagrożenia i określać ryzyko przed wystąpieniem niebezpiecznych sytuacji. Stawiamy przede wszystkim na prewencję, co podnosi skuteczność naszych działań. Wszystkie decyzje opieramy na informacji – największej broni, jaką posiadamy. Łączymy wiedzę z nowoczesnymi technologiami. Dzięki temu nasze działania odznaczają się niezwykłą skutecznością.SGU – dodatkowe

Sprawdź naszą stronę i dowiedz się więcej: SGU – Storm Gray Unit!

Nowoczesne technologie zapewniające faktyczne bezpieczeństwo

Jeżeli zastanawiasz się, jak zadbać o bezpieczeństwo swojego biznesu i pracy, właściwą odpowiedzią jest SGU.  Dzięki współpracy wyjątkowych ludzi z nowoczesnymi technologiami zapewniamy niezawodność. Jesteśmy w stanie zapewnić Ci wszystko, czego potrzebujesz. Połączenie umiejętności, zaangażowania zespołu oraz technologii pozwala nam w pełni realizować założenia zapewniające BEZPIECZEŃSTWO. Do naszych rozwiązań wprowadzamy sztuczną inteligencję (AI) oraz internet rzeczy (IoT). Należy jednak podkreślić, że bez pracy Operatorów nie bylibyśmy w stanie reagować w czasie rzeczywistym na zagrożenia. Wyróżnia nas przede wszystkim PREWENCJA. Nie czekamy z interwencją, aż już coś się wydarzy. Działamy, zanim pojawi się sytuacja niebezpieczna.  Jak to robimy?

SOVA i VIKI – niezawodne połączenie

SGU to połączenie tradycyjnego podejścia z nowatorskimi, autorskimi rozwiązaniami. Nasze działania opierają się przede wszystkim na dwóch technologiach: SOVA i VIKI. Pierwszy z nich to System Ochrony Video Audio, który zapewnia całodobową ochronę obszaru wybranego przez Klienta. Dzięki naszym rozwiązaniom możesz uniknąć czasochłonnego montażu kilku urządzeń monitorujących. Do pełnej kontroli oraz skutecznej ochrony wystarczy Ci jedno urządzenie IoT.  VIKI – Video Interactive Kinetic Intelligence – to system, który służy do analizy obrazu z kamer. To rozwiązanie umożliwia dostrzeżenie nieprawidłowości, niepożądanych zdarzeń, zanim te doprowadzą do sytuacji maksymalnego zagrożenia.

Jaka jest rola naszych specjalistów? Wykwalifikowani Operatorzy znajdują się w Całodobowym Centrum Operacyjnym SGU i czuwają nad tym, co dzieje się na monitorach. To wszystko umożliwia natychmiastową reakcję w czasie rzeczywistym. Jak nasi Operatorzy reagują w przypadku pojawienia się sytuacji zagrożenia? Jeżeli takie działanie może przynieść pożądany efekt, pierwszym krokiem jest wydanie dyspozycji uaktywniającej sygnał alarmowy oraz komunikat audio z ostrzeżeniem lub nakazem zachowania bezpieczeństwa. Kiedy to nie podziała, następuje fizyczna interwencja.

Oferta SGU szyta na miarę potrzeb i możliwości Klienta

Naszym Klientom oferujemy przede wszystkim przejęcie odpowiedzialności za bezpieczeństwo. Nasze rozwiązania umożliwiają uniknięcie niebezpiecznych sytuacji i zredukowanie ryzyka. Dzięki temu zapewniamy coś więcej niż klasyczną ochronę oraz monitoring wizyjny. Nasze rozwiązanie wyróżniają się: elastycznością i mobilnością. Dzięki naszym rozwiązaniom zaoszczędzisz dodatkowe środki finansowe, które musiałbyś przeznaczyć na sprzęt w przypadku klasycznej ochrony. Stawiamy na to, by dopasować nasze rozwiązania do potrzeb i możliwości Klienta. Pytamy o Twoje oczekiwania, a następnie dobieramy do nich usługi.

Bezpieczeństwo to służba i życie według zasad win – win. Oferujemy usługę Premium, której celem jest zapewnienie bezpieczeństwa pracy oraz biznesu. Nasze rozwiązania sprawdzą się również w przypadku terenów miejskich, osiedli, nieruchomości, budownictwa.

Dlaczego SGU to dobry wybór?

Jesteśmy pewni, że nasze działania przynoszą niezwykłe efekty. Dlatego wprowadzamy dla naszych Klientów umowy efektu. Ponadto każdy otrzymuje możliwość przetestowania naszych rozwiązań przez 30 dni. To wszystko wiąże się z opłatą w wysokości 1 zł. Jeżeli nie zdecydujesz się nasze usługi, poprosimy Cię tylko o wypełnienie formularza Exit Interview. Dzięki niemu możesz dostarczyć nam kilka cennych wskazówek i przyczynić się do udoskonalenia naszych rozwiązań.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Advertisment -

POLECAMY

polska raport

Ponad 40% badanych chce wyższych podatków dla zagranicznych firm działających w Polsce

0
Blisko połowa Polaków uważa, że zagraniczne firmy, prowadzące działalność gospodarczą w Polsce, powinny płacić u nas wyższe podatki niż podmioty mające wyłącznie krajowy kapitał. Ale niemal co trzecia osoba jest przeciwnego zdania. Za zmianami...
ministerstwo finansów

Zasady ustalania rezydencji podatkowej na podstawie objaśnień MF z 29 kwietnia 2021 r.

0
W dniu 29 kwietnia 2021 r. zostały wydane objaśnienia podatkowe dotyczące rezydencji podatkowej oraz zakresu obowiązku podatkowego osób fizycznych w Polsce. Objaśnienia nie mają charakteru aktów powszechnie obowiązującego prawa, niemniej stanowią instrukcję postępowania dla...
Remote controlled drone taking off from warehouse to deliver package

SAS wskazuje 4 obszary rozwoju biznesu w 2021 roku

0
Jednym z głównych wniosków pojawiających się w podsumowaniach minionego roku jest ogromny wpływ pandemii na przyspieszenie procesów cyfrowej transformacji. COVID-19 potwierdził, że technologia jest kluczowym narzędziem w obszarze ochrony zdrowia, ekonomii, a także ekologii....