GIEŁDA I INWESTYCJEZatwierdzenie bitcoinowych funduszy ETF to przełomowy moment dla rynku kryptowalut

Zatwierdzenie bitcoinowych funduszy ETF to przełomowy moment dla rynku kryptowalut

Zatwierdzenie bitcoinowych funduszy ETF to przełomowy moment dla rynku kryptowalut

Określenie „przełomowy moment” może być banalne, ale w przypadku dzisiejszych wiadomości, dotyczących bitcoinowych funduszy ETF, nie może być bardziej uzasadnione. Przez 15 lat bitcoin zyskiwał na znaczeniu jako klasa aktywów wśród inwestorów indywidualnych, podczas gdy w wyniku odwrócenia tradycyjnych ról, inwestorzy instytucjonalni pozostawali w dużej mierze na uboczu, czekając na wprowadzenie tradycyjnych szyn finansowych.

Dzisiejsze wiadomości stanowią odpowiedź na instytucjonalny popyt na bitcoina. To dobra wiadomość dla rynku kryptowalut, potwierdzająca nasze przekonanie, że bitcoin jest technologią nie do zatrzymania. Jest to cyfrowe złoto i biorąc pod uwagę długoterminową perspektywę, uważam, że plasuje się na styku finansów, ekonomii i technologii.

Dla naszych użytkowników, inwestorów indywidualnych, dzisiejsze wiadomości są pozytywne, ponieważ będą wspierać wzrost bitcoina jako klasy aktywów. Ale wierzę, że większość zwykłych inwestorów nadal będzie chciała kupować i przechowywać prawdziwe BTC.

Yoni Assia, Dyrektor generalny i współzałożyciel eToro

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

chiny

Chiny: od „cudownego wzrostu” do nowej rzeczywistości

0
Chiny potrzebują nowych źródeł wzrostu – sektor nieruchomości: od bohatera do zera, spowolnienie inwestycji zagranicznych (w grę wchodzą zarówno krótkoterminowe czynniki taktyczne, jak i długoterminowe czynniki strukturalne) Popyt zagraniczny: rola Chin jako krytycznego...