START-UPYAWS ogłasza program AWS Build dla nowych startupów

AWS ogłasza program AWS Build dla nowych startupów

AWS ogłasza program AWS Build dla nowych startupów

Amazon Web Services (AWS) ogłosił uruchomienie AWS Build, nowego globalnego programu mającego na celu wspieranie przedsiębiorców na wczesnym etapie ich działań w chmurze w budowaniu, udoskonalaniu i uruchamianiu innowacyjnych aplikacji. W ciągu 10 tygodni 500 startupów z całego świata otrzyma wskazówki biznesowe i techniczne, aby jak najlepiej wykorzystać elastyczność i skalowalność technologii AWS do uruchomienia swoich produktów we wczesnej fazie rozwoju (Minimum Viable Product, MVP).

Startupy otrzymają także wiedzę, aby włączyć najbardziej zaawansowane technologie chmurowe do swoich aplikacji, od analityki po sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe. Program pomoże również założycielom w podejmowaniu strategicznych decyzji związanych z rozwojem produktu, monetyzacją ich pomysłu czy gdzie znaleźć i kiedy korzystać z klientów beta, aby w powodzeniem wprowadzić swoje produkty na rynek.

Program AWS Build ma formułę online z cotygodniowymi wirtualnymi spotkaniami z ekspertami od architektury rozwiązań AWS, biznesowymi sesjami pt. „ask me anything” z inwestorami i liderami branży oraz wydarzeniami networkingowymi. Program potrwa od 9 października do 15 grudnia i będzie prowadzony w języku angielskim. Aby w pełni skorzystać z AWS Build, startupy muszą mieć działający prototyp i lidera technicznego w swoim zespole.

Założyciele startupów wybranych do programu otrzymają do 2 tys. USD w postaci kredytów AWS, które pomogą im budować produkty i usługi w chmurze. Startupy z całego świata mogą ubiegać się o udział w programie, a założyciele, którzy w przeszłości aplikowali do jednego z programów akceleracyjnych AWS, ale byli na zbyt wczesnym etapie, aby się do niego zapisać, zostaną automatycznie zaproszeni do udziału w AWS Build. Po zakończeniu programu założyciele zostaną zaproszeni do dołączenia do społeczności AWS Build, globalnej wirtualnej sieci ekspertów technicznych, z której mogą korzystać w celu dalszej współpracy i doradztwa w miarę skalowania.

Aby zgłosić się do AWS Build, wszyscy kandydaci będą musieli dołączyć do programu AWS Activate, gdzie mogą uzyskać dostęp do treści biznesowych i technicznych obejmujących niezliczone tematy, od pozyskiwania funduszy i wskazówek prawnych po dokumentację techniczną dotyczącą architektury rozwiązań i innych tematów, takich jak np. generatywna sztuczna inteligencja. Ponadto, wnioskodawcy mogą kwalifikować się do ubiegania o inne pakiety kredytowe do 100 tys. USD, kontynuując swój biznes w chmurze, a także korzystać z ofert partnerskich za pośrednictwem AWS Activate.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

polski ład

Składka zdrowotna dla przedsiębiorców: co dalej?

0
Przedsiębiorcy oczekują konkretów w sprawie opłacania tzw. składki zdrowotnej (po wielu latach polemik, obecnie coraz więcej jest stanowisk, że jest to po prostu podatek, a nie składka). Negatywne skutki „Polskiego Ładu” odczuwa wielu przedsiębiorców...