wtorek, 28 listopada, 2023
WALUTYKRYPTOWALUTYBitcoin w dołku

Bitcoin w dołku

-

tłumaczenia biuro tłumaczeń 123tlumacz.pl

Bitcoin w dołku

Cena bitcoina była w dużej mierze stabilna w zeszłym tygodniu, kiedy to weszła w trzeci tydzień handlu wokół znaku 17 000 dolarów. Cena tej kryptowaluty pozostała w dużej mierze osamotniona w następstwie dużej wyprzedaży na początku listopada i wydaje się, że w tym momencie jest nieco w dołku.

Ethereum tymczasem widziało pewien ruch cenowy w zeszłym tygodniu, zaczynając poniżej 1 160 dolarów przed wzrostem powyżej 1 275 dolarów do wczoraj. Obecnie notowania spadają w okolice 1 250 dolarów.

Jesteśmy teraz w tym okresie roku, w którym prognozy cenowe na nadchodzący rok pojawiają się gęsto i szybko. Być może najbardziej przykuwająca uwagę prognoza pochodzi od Standard Chartered, która przewiduje, że w przyszłym roku cena osiągnie poziom 5 000 dolarów.

Tego rodzaju prognozy i przewodniki cenowe powinny być brane z dużym przymrużeniem oka, a inwestorzy powinni zawsze skupiać się na długoterminowych przypadkach użycia aktywów, które trzymają. Bitcoin był wrażliwy na główne trendy makro w 2022 roku i prawdopodobnie będzie to kontynuowane w przyszłym roku. Ale z nowym halvingiem na horyzoncie, niektóre impulsy mogą zacząć się zmieniać w odpowiednim czasie.

Simon Peters, analityk kryptowalut na platformie eToro

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

Deloitte: Kryzys nie dotknął dóbr luksusowych – branża z ponad 15 proc. wzrostem przychodów...

0
Pomimo niepewności gospodarczej firmy z sektora dóbr luksusowych mogą cieszyć się niesłabnącym zainteresowaniem zamożnych klientów. Jak wynika z ósmej edycji raportu Global Fashion & Luxury Private Equity and Investors Survey 2023 firmy doradczej Deloitte,...