BIZNESTerminal bez abonamentu. Jakie daje korzyści?

Terminal bez abonamentu. Jakie daje korzyści?

Terminal bez abonamentu. Jakie daje korzyści?

W ramach programu Polska Bezgotówkowa przedsiębiorca może otrzymać darmowy terminal bez abonamentu. Jakie warunki trzeba spełnić i co zrobić by otrzymać urządzenie za 0 zł?

Polska Bezgotówkowa to program stworzony przez wiodących na polskim rynku wydawców kart i agentów rozliczeniowych z udziałem Związku Banków Polskich i sektora publicznego mający na celu upowszechnianie płatności bezgotówkowych.

W programie mogą wziąć udział przede wszystkim mali i średni przedsiębiorcy, którzy do tej pory – lub przez okres ostatnich 12 miesięcy – nie oferowali w swoich placówkach płatności bezgotówkowych. Skierowany jest również do tych, którzy otwierają nowy biznes.

By otrzymać terminal płatniczy za 0 zł należy wejść na stronę bezgotowki.pl, wybrać do trzech urządzeń i wypełnić zgłoszenie. Po przejściu weryfikacji kurier dostarczy terminal kart płatniczych pod wskazany adres.

Jakie korzyści daje uczestnictwo w programie Polska Bezgotówkowa?

Uczestnicy programu Polska Bezgotówkowa, oprócz otrzymania do trzech darmowych terminali kart płatniczych, zwolnieni są przez okres 12 miesięcy z obowiązku płacenia prowizji od transakcji dokonywanych kartą Visa i Mastercard. Dodatkowo mają zapewnione wsparcie techniczne.

Ale to nie jedyne korzyści. Istnieje również możliwość uzyskania nowoczesnych terminali płatniczych na własność po 12 miesiącach – bez konieczności ich wynajmowania.

Zalet udostępnienia terminala płatniczego jest więcej. Okazuje się bowiem, że klienci częściej i chętniej dokonują zakupów lub korzystają z usług w punktach, w których mogą płacić kartą płatniczą lub za pomocą systemu BLIK. Jak przekonują, jest to szybkie i wygodne, a ponadto – pozwala skrócić kolejki do kas.

Także przedsiębiorcy, którzy zdecydowali się na zainstalowanie terminali płatniczych w swoich punktach przyznają, że ich obroty się zwiększyły. Chętnie też polecają uczestnictwo w programie Polska Bezgotówkowa innym.

Jaki terminal płatniczy wybrać? W ramach programu oferowane są terminale standardowe i typu smart D220. Terminal standardowy dostępny jest za darmo na 12 miesięcy, a po roku miesięczna opłata za jego wynajem wynosi 39 zł. Urządzenie akceptuje płatności kartami płatniczymi takimi jak m.in. Mastercard, Visa czy Diners, a także telefonem komórkowym. Dostępny jest w wersji stacjonarnej lub przenośnej.

Z kolei bezprzewodowy terminal smart D220 z ekranem dotykowym po 12 miesiącach przechodzi na własność właściciela. Jest przyjazny w obsłudze i pozwala na przechowywanie elektronicznych potwierdzeń transakcji dzięki czemu nie trzeba kupować papieru do terminala. Chcesz wiedzieć więcej o ofercie eService w ramach programu Polska Bezgotówkowa? Wejdź na https://bezgotowki.pl/oferta/.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

lekarz medycyna technologia

Polski rynek ochrony zdrowia na fali wzrostu – EY prognozuje roczny wzrost o 11%...

0
Z analizy firmy EY wynika, że polski rynek świadczenia usług z zakresu opieki zdrowotnej będzie do 2028 roku rósł w tempie - 11 proc. rocznie. Rozwój stymuluje rosnące finansowanie publiczne i prywatne, które jest...