FIRMYCPI Property Group z nowym Head of Leasing Office

CPI Property Group z nowym Head of Leasing Office

CPI Property Group z nowym Head of Leasing Office

CPI Property Group (CPIPG), największy właściciel nieruchomości komercyjnych
w Czechach, Berlinie i regionie Europy Środkowo-Wschodniej, od 1 lutego na stanowisko Head of Leasing Office w Warszawie powołał Karola Klina.

Karol Klin to uznany specjalista w sektorze nieruchomości komercyjnych. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie zdobywał m.in. w takich firmach jak Cornerstone, Globalworth, Echo Investment, Skanska, GTC. W trakcie swojej kariery zawodowej Karol pracował również w firmach pośredniczących w obrocie nieruchomościami, takich jak JLL i CBRE gdzie był odpowiedzialny za doradztwo dla klientów korporacyjnych, jak i deweloperów działających na polskim rynku komercyjnym. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Jest członkiem RICS oraz posiada certyfikat CCIM.

W CPI Property Group, wraz z zespołem leasingu, na czele którego stanął, odpowiada za wynajem ponad 560 000 mkw powierzchni w 24 warszawskich biurowcach (w tym m.in. Warsaw Spire i Warsaw Financial Center) o wartości przekraczającej 1,7 miliarda euro.

„Nie ustajemy w  działaniach, ugruntowujących naszą pozycję lidera na warszawskim rynku nieruchomości biurowych. W obszarze leasingu określiliśmy nowe, jeszcze bardziej ambitne cele na bieżący rok. Jestem przekonana, że tak uznany specjalista jak Karol nie tylko utrzyma bardzo wysoki poziom occupancy w biurowcach należących i zarządzanych przez CPIPG, ale jednocześnie wyznaczy nowe standardy w zakresie komplementarnej obsługi naszych obecnych i przyszłych najemców”  –  komentuje Barbara Topolska, Country Manager Poland, CPI Property Group.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

chiny

Chiny: od „cudownego wzrostu” do nowej rzeczywistości

0
Chiny potrzebują nowych źródeł wzrostu – sektor nieruchomości: od bohatera do zera, spowolnienie inwestycji zagranicznych (w grę wchodzą zarówno krótkoterminowe czynniki taktyczne, jak i długoterminowe czynniki strukturalne) Popyt zagraniczny: rola Chin jako krytycznego...