poniedziałek, 25 października, 2021
FIRMYPierwszy sklep HalfPrice w Pradze. Łącznie jest ich już 30

Pierwszy sklep HalfPrice w Pradze. Łącznie jest ich już 30

-

Pierwszy sklep HalfPrice w Pradze. Łącznie jest ich już 30

W Pradze został otwarty pierwszy czeski sklep HalfPrice, w którym klienci znajdą szeroką gamę produktów znanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach. Sieć obecna jest również w Polsce, gdzie działa 27 punktów, a także na Węgrzech oraz w Austrii. Pod koniec roku marka pojawi się w Chorwacji. Jesienią zadebiutuje natomiast jej sklep online.

HalfPrice to nowoczesny koncept sklepów w kategorii off-price, który oferuje szeroki wybór produktów popularnych brandów w atrakcyjnych cenach. W różnorodnym asortymencie klienci znajdą: odzież, obuwie, akcesoria, kosmetyki, zabawki oraz wyposażenie i dodatki do domu.

Od początku istnienia marki HalfPrice zapowiadaliśmy, że jednym z naszych strategicznych celów jest rozwój działalności poza granicami Polski. Konsekwentnie realizujemy ten plan. Stąd start w Czechach, które są już kolejnym rynkiem w Europie, na którym debiutuje nasza sieć mówi Adam Holewa, Prezes Zarządu HalfPrice.

Pierwszy czeski HalfPrice został otwarty w Pradze w galerii Praga Harfa. – Mieszkańcy Pragi znajdą tutaj bogatą ofertę modową, artykułów wyposażenia wnętrz oraz produktów dla dzieci. Podobnie jak w innych punktach, także tutaj oferta będzie uzupełniana na bieżąco i dostosowywana do preferencji czeskich klientów – mówi Malwina Winter, Wiceprezes Zarządu HalfPrice ds. Zakupów.

HalfPrice w Pradze jest 30. sklepem marki (dzisiaj otworzyła ona także punkty w Łodzi i Pruszkowie), w tym trzecim zagranicznym. Jesienią planowany jest również start dwóch kolejnych salonów w Austrii, a pod koniec roku pierwszego sklepu w Chorwacji. Do końca roku sieć HalfPrice uruchomi sprzedaż internetową.

Nasze dotychczasowe doświadczenia pokazują, że HalfPrice cieszy się dużym zainteresowaniem klientów na każdym rynku, na którym się pojawia. Jest to przede wszystkim wynik bogatej oferty, ale także nowej jakości usług w prężnie rozwijającej się kategorii off-price – mówi Joanna Czyżewska, Wiceprezes Zarządu HalfPrice ds. Sprzedaży.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Advertisment -

POLECAMY

polska raport

Ponad 40% badanych chce wyższych podatków dla zagranicznych firm działających w Polsce

0
Blisko połowa Polaków uważa, że zagraniczne firmy, prowadzące działalność gospodarczą w Polsce, powinny płacić u nas wyższe podatki niż podmioty mające wyłącznie krajowy kapitał. Ale niemal co trzecia osoba jest przeciwnego zdania. Za zmianami...
ministerstwo finansów

Zasady ustalania rezydencji podatkowej na podstawie objaśnień MF z 29 kwietnia 2021 r.

0
W dniu 29 kwietnia 2021 r. zostały wydane objaśnienia podatkowe dotyczące rezydencji podatkowej oraz zakresu obowiązku podatkowego osób fizycznych w Polsce. Objaśnienia nie mają charakteru aktów powszechnie obowiązującego prawa, niemniej stanowią instrukcję postępowania dla...
Remote controlled drone taking off from warehouse to deliver package

SAS wskazuje 4 obszary rozwoju biznesu w 2021 roku

0
Jednym z głównych wniosków pojawiających się w podsumowaniach minionego roku jest ogromny wpływ pandemii na przyspieszenie procesów cyfrowej transformacji. COVID-19 potwierdził, że technologia jest kluczowym narzędziem w obszarze ochrony zdrowia, ekonomii, a także ekologii....