FINANSELEASINGPoznaj gammę elektrycznych Audi w korzystnym finansowaniu

Poznaj gammę elektrycznych Audi w korzystnym finansowaniu

Poznaj gammę elektrycznych Audi w korzystnym finansowaniu

Elektryczne samochody są przyszłością motoryzacji, a Audi jest w awangardzie tej rewolucji. Nie tylko prezentują one nową technologię, ale również przynoszą unikalne rozwiązania finansowe. Volkswagen Financial Services, Nr 1 w leasingach samochodowych w Polsce*, upraszcza proces nabycia tych nowoczesnych pojazdów.

Modele Audi Elektryczne

Audi e-tron to pełnowymiarowy SUV, który jest nie tylko ekologiczny, ale też elegancki. Wyposażony w najnowocześniejsze technologie, takie jak oświetlenie full-length rear lights, e-tron stanowi wyjątkową ofertę.

Audi e-tron GT to sportowy model łączy elegancję z mocą. Audi e-tron GT prezentuje się imponująco na drodze, a jego unikalne cechy są uwypuklone przez wyjątkowe oświetlenie.

Dla tych, którzy poszukują przestronności i komfortu, Audi Q4 e-tron oferuje przestronne wnętrza i wysokiej klasy system dźwiękowy od SONOS. To idealne rozwiązanie dla rodziny, która ceni sobie zarówno technologię, jak i wygodę.

VW FS i wybór finansowania

Dzięki Volkswagen Financial Services, korzystanie z Audi elektryczne jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Audi Perfect Lease to elastyczny program leasingowy, który pozwala właścicielom firm dostosować parametry takie jak wpłata początkowa i limit kilometrów.

VW FS jest nr 1 w leasingach małych flotach*. Program „Mój elektryk” przyczynia się do obniżenia kosztów, zwłaszcza dla przedsiębiorców, dzięki możliwej dotacji rządowej**. Także osoby prywatne mogą cieszyć się korzyściami z Audi Perfect Lease.

Audi Elektryczne: Ekologia i Luksus w Jednym

Elektryczne samochody Audi to inwestycja w przyszłość. Znane ze swoich ekologicznych aspektów, są one odpowiedzią na współczesne wyzwania środowiskowe. Zaawansowane technologicznie i luksusowo wykończone, modele Audi to nie tylko środowisko, ale także styl i komfort jazdy. Z atrakcyjnym finansowaniem poprzez VW FS, Audi elektryczne są teraz dostępne na wyciągnięcie ręki. To prawdziwa przyszłość motoryzacji, dostępna dla wszystkich.

Poznanie gamy elektrycznych Audi nigdy nie było łatwiejsze ani bardziej ekscytujące. Dzięki współpracy z VW FS, liderem w finansowaniu aut grupy Volkswagen*, wybór Audi elektryczne jest teraz dostępny dla szerokiego spektrum kierowców. Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą, czy indywidualnym kierowcą, Audi ma elektryczny model, który spełni Twoje oczekiwania. Nie czekaj, dołącz do rewolucji elektrycznej już dziś.

Przykładowo Audi Q4 e-tron, jest dostępna w leasingu JAK ABONAMENT – Audi Perfect Lease za 3081 zł miesięcznie netto w umowie na 36 miesięcy, 10% wkładu własnego i do 20 tys. km na rok. *

* Źródło: SAMAR, CEPIK; LEASING/CFM – rejestracje 2023

**dane aktualne na dzień 21.08.2023 r.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

chiny

Chiny: od „cudownego wzrostu” do nowej rzeczywistości

0
Chiny potrzebują nowych źródeł wzrostu – sektor nieruchomości: od bohatera do zera, spowolnienie inwestycji zagranicznych (w grę wchodzą zarówno krótkoterminowe czynniki taktyczne, jak i długoterminowe czynniki strukturalne) Popyt zagraniczny: rola Chin jako krytycznego...