FINANSELEASINGKorzyści wynikające z leasingu samochodu

Korzyści wynikające z leasingu samochodu

Korzyści wynikające z leasingu samochodu

W dzisiejszych czasach leasing samochodu staje się coraz bardziej popularny, zwłaszcza wśród przedsiębiorców i właścicieli małych flot. Z tej metody finansowania korzysta coraz więcej firm, które widzą w niej wiele korzyści. Volkswagen Financial Services jest Nr 1 w leasingach samochodowych w Polsce** świadczy o renomie tej opcji.

Wygoda i elastyczność w biznesie

Leasing samochodu umożliwia firmom wybór odpowiedniego modelu z grupy Volkswagen, takiego jak Audi czy SEAT, bez konieczności natychmiastowego wydania dużej sumy pieniędzy. Jest to wygodne rozwiązanie, zwłaszcza dla tych, którzy potrzebują nowego pojazdu na określony czas.

Za pomocą leasingu firmy mogą dostosować warunki umowy do swoich potrzeb – np. wybierając długość umowy, limit roczny kilometrów czy opłatę wstępną. Dzięki temu mają większą elastyczność w zarządzaniu finansami i mogą skupić się na innych aspektach biznesu.

VW FS jako lider w tej dziedzinie oferuje różnorodne opcje leasingu, takie jak leasing KLASYCZNY, który umożliwia zakup samochodu po zakończeniu umowy.

Oszczędności i korzyści podatkowe

Leasing samochodu oferuje również oszczędności podatkowe. Firmy mogą odliczyć koszty leasingu od swojego dochodu, co może prowadzić do znaczących oszczędności. Jest to korzystne zwłaszcza dla małych i średnich przedsiębiorstw.

VW FS jest nr 1 w finansowaniu aut grupy VGO**, co świadczy o zaufaniu i renomie tej firmy na rynku. Oferta leasingu KLASYCZNEGO od VW FS zawiera różne opcje, takie jak 0% wpłaty własnej oraz brak ograniczenia rocznego przebiegu, co jest szczególnie korzystne dla przedsiębiorców, którzy podróżują na duże odległości.

Możliwość dostępu do nowoczesnych pojazdów

Leasing umożliwia firmom dostęp do nowoczesnych, dobrze wyposażonych pojazdów bez konieczności wydawania dużych sum pieniędzy na zakup. Jest to istotne dla firm, które chcą utrzymać profesjonalny wizerunek i zapewnić komfort swoim pracownikom.

Dzięki leasingowi firmy mogą również korzystać z najnowszych technologii i funkcji, które mogą zwiększyć efektywność i bezpieczeństwo na drodze. To nie tylko korzyść dla firmy, ale także dla pracowników, którzy mogą cieszyć się wygodą i nowoczesnością pojazdów.

Korzystając z leasingu samochodu, przedsiębiorcy mogą cieszyć się wieloma korzyściami. Nie tylko pozwala to na elastyczność i wygodę w zarządzaniu finansami, ale także umożliwia dostęp do nowoczesnych pojazdów i korzyści podatkowych. VW FS oferuje wiele opcji, które mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb firmy. To wygodne i ekonomiczne rozwiązanie, które staje się coraz bardziej popularne w Polsce.

Przykładowo SEAT Ibiza, jest dostępna w leasingu KLASYCZNYM –  Leasing Moc Niskich Kosztów za 1360 zł miesięcznie netto* w umowie na 36 miesięcy, 20% wkładu własnego i bez limitu km*

*dane aktualne na dzień 21.08.2023 r.

** Źródło: SAMAR, CEPIK; LEASING/CFM – rejestracje 2023

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

chiny

Chiny: od „cudownego wzrostu” do nowej rzeczywistości

0
Chiny potrzebują nowych źródeł wzrostu – sektor nieruchomości: od bohatera do zera, spowolnienie inwestycji zagranicznych (w grę wchodzą zarówno krótkoterminowe czynniki taktyczne, jak i długoterminowe czynniki strukturalne) Popyt zagraniczny: rola Chin jako krytycznego...