czwartek, 30 listopada, 2023
FIRMYbolttech przejmuje Digital Care

bolttech przejmuje Digital Care

-

tłumaczenia biuro tłumaczeń 123tlumacz.pl

bolttech przejmuje Digital Care

Firma bolttech ogłosiła dzisiaj, że została wyłącznym udziałowcem spółki Digital Care. Po przejęciu Digital Care, bolttech wejdzie też na cztery nowe rynki w regionie EMEA – polski, chorwacki, litewski i południowoafrykański.

Dzięki połączeniu, bolttech i Digital Care wzmocnią swoją pozycję na globalnym rynku embedded protection, zwiększając jednocześnie potencjał serwisowy, technologiczny i w obszarze zrównoważonego rozwoju. Połączenie kompetencji obu firm pozwoli wytworzyć dodatkową wartość dla klientów, partnerów, pracowników i akcjonariuszy.

Przejęcie idealnie wpisuje się również w misję bolttech – wykorzystywania technologii w celu zapewnienia klientom dostępu do produktów ochronnych, gdy tego najbardziej potrzebują, promowania powszechnej dostępności ubezpieczeń i usług finansowych, szczególnie na rynkach wschodzących.

– Cieszymy się, że możemy powitać Digital Care w rodzinie bolttech – powiedział Rob Schimek, Dyrektor Generalny bolttech. – Osiągnięcia Digital Care w zakresie innowacji i jakości obsługi klienta, w połączeniu z ogromnym doświadczeniem w zakresie embedded protection sprawiają, że jest dla nas idealnym partnerem, który wesprze nasz rozwój zarówno w regionie EMEA, jak i globalnie. Razem będziemy mogli dostarczać innowacyjne rozwiązania z obszaru insurtech jeszcze szerszemu gronu partnerów i klientów.

– Cieszymy się, że możemy dołączyć do rodziny bolttech. Wierzymy, że jest to ogromna szansa na rozwój dla naszej firmy i że możemy odegrać ważną rolę we wspieraniu misji bolttech, polegającej na budowaniu globalnego, opartego na technologii, ekosystemu produktów ochronnych i ubezpieczeniowych. W tym miejscu pragnę podziękować całemu zespołowi Digital Care, który przez ostatnie lata ciężko pracował na ten sukces – powiedział Aleksander Wistuba, Prezes Zarządu Digital Care.

Warunki finansowe transakcji nie zostały ujawnione. Obecnie bolttech i Digital Care ściśle współpracują nad sprawną i płynną integracją obydwu organizacji.

Digital Care to jeden z największych dostawców usług dla urządzeń mobilnych na rynku polskim, działający od 2012 roku. Współpracuje z operatorami telefonii komórkowej, producentami urządzeń mobilnych oraz ich dystrybutorami, zapewniając klientom lepsze wybory w zakresie technologii oraz kierując się zasadą zrównoważonego rozwoju. Digital Care oferuje swoje usługi na 4 kontynentach – w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej. Do tej pory z usług firmy skorzystało już blisko 8 milionów klientów.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

Deloitte: Kryzys nie dotknął dóbr luksusowych – branża z ponad 15 proc. wzrostem przychodów...

0
Pomimo niepewności gospodarczej firmy z sektora dóbr luksusowych mogą cieszyć się niesłabnącym zainteresowaniem zamożnych klientów. Jak wynika z ósmej edycji raportu Global Fashion & Luxury Private Equity and Investors Survey 2023 firmy doradczej Deloitte,...