FIRMYEksperci od AI i inwestycji w nowe technologie dołączają do Rady Nadzorczej...

Eksperci od AI i inwestycji w nowe technologie dołączają do Rady Nadzorczej One2tribe S.A.

Eksperci od AI i inwestycji w nowe technologie dołączają do Rady Nadzorczej One2tribe S.A.

Notowana na NewConnect spółka technologiczna One2tribe wzmacnia swoje kompetencje powołując do Rady Nadzorczej doświadczone osoby z branży nowych technologii oraz finansowej. Decyzją akcjonariuszy do Rady Nadzorczej spółki dołączyli Borys Stokalski i Rafał Gębicki, którzy wesprą zarząd w procesach dotyczących rozwoju technologii AI oraz działań związanych z rynkiem kapitałowym. One2tribe wchodzi w kolejny rynek i wzmacnia swoją ofertę w obszarze AI.

Nasza platforma motywacyjna Tribeware została dostosowana do kolejnego rynku, jakim jest współpraca z marką oraz motywowanie influencerów (osób zewnętrznych, niebędących pracownikami firm). Informowaliśmy o podpisaniu pierwszego, strategicznego kontraktu w tym obszarze. Jego skala wykracza poza rynek polski i poza naszą dotychczasową działalność. W zawiązku z rozwojem zamierzamy iść za ciosem i wykorzystując własne narzędzia AI uruchomić komercyjnie dla naszych Klientów możliwość weryfikacji treści materiałów audio, video i live-video. Prace nad rozwiązaniami tego typu zapowiadaliśmy w strategii, ale do tej pory głównie w odniesieniu do analizy pracy. Oznacza to praktycznie, że film wrzucony przez influencera, czy obraz widziany przez pracownika będzie mógł być zweryfikowany (opisany i oznaczony) przez sztuczną inteligencję. Te pozorne techniczne ruchy, mają olbrzymi wpływ na naszą strategię, a nowi członkowie Rady Nadzorczej, mają nas wspomóc w jej realizacji. Dołączamy do zespołu mentorów w obszarach, które interesują nas najbardziej – innowacji i AI oraz wyjścia na świat.  – informuje Wojciech Ozimek, wiceprezes One2tribe S.A.

Borys Stokalski to doświadczony przedsiębiorca oraz inwestor w obszarze AI oraz ekspert w GPAI – międzynarodowej organizacji dążącej do wzrostu świadomości związanej z odpowiedzialną sztuczną inteligencją. Od ponad trzech dekad zajmuje się nowych technologii  i biznesowymi zastosowaniami innowacji technologicznych. W latach 2017-2019 prezes Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, wcześniej wieloletni członek rady PIIT. Od 2017 r. do kwietnia 2024 r. zaangażowany w rozwój innowacyjnej spółki VersaBox zajmującej się AI i robotyką w przemyśle, a od 2015 r. współzałożyciel i partner w RETHINK. Borys Stokalski współtworzył oraz sprawował funkcję prezesa Grupy INFOVIDE-MATRIX, jednej z największych firm konsultingu nowych technologii i IT w Polsce.

Rafał Gębicki posiada gruntowną wiedzę z zakresu finansów i rachunkowości. Przez 12 lat pracował w bankowości inwestycyjnej jako analityk oraz jako manager zarządzający inwestycjami zarówno w Warszawie jak i w Londynie. Od 2008 r. pełnił funkcję CFO spółek giełdowych takich jak  Skotan S.A., Ponar S.A., Grupa Kapitałowa FAM S.A. oraz niepublicznych m.in. Waimea S.A. Posiada rozległe doświadczenie w zakresie zarządzania procesem inwestycyjnym, jak i w obszarze obrotu instrumentami finansowymi.

One2tribe posiada jedyne na rynku rozwiązanie integrujące zarządzanie zadaniami, nagradzanie, transfer wiedzy oraz komunikację. Autorska platforma Tribeware oferuje zaawansowane narzędzia do zarządzania wydajnością i motywowania pracowników, wykorzystując dane, algorytmy oraz rozwiązania z zakresu psychologii behawioralnej. Platforma łączy funkcje planowania, przydzielania zadań i kontrolowania ich realizacji z systemem dystrybucji nagród. Do tej pory z rozwiązań One2tribe skorzystało 5 mln osób, natomiast sama platforma Tribeware aktualnie obsługuje ponad 100 tys. użytkowników na 12 rynkach (Polska, państwa bałtyckie, państwa DACH i kraje Zatoki Perskiej). Są to głównie firmy z branży sprzedaży detalicznej, farmaceutycznej oraz finansowej.

 Jako jedna z nielicznych polskich firm wdrażamy naszą autorską technologię na dużą skalę i to w dużych, międzynarodowych korporacjach. Dzisiaj do naszego grona dołączają ludzie, którzy wspomogą nas w rozwoju produktu w stronę „odpowiedzialnego AI” oraz w kierunku inwestorskim i kapitałowym. Szukamy najszybszej możliwej ścieżki do jeszcze szybszej ekspansji i rozwoju produktu. – podsumowuje Radosław Sosnowski, prezes zarządu One2tribe.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

polski ład

Składka zdrowotna dla przedsiębiorców: co dalej?

0
Przedsiębiorcy oczekują konkretów w sprawie opłacania tzw. składki zdrowotnej (po wielu latach polemik, obecnie coraz więcej jest stanowisk, że jest to po prostu podatek, a nie składka). Negatywne skutki „Polskiego Ładu” odczuwa wielu przedsiębiorców...