sobota, 16 stycznia, 2021
NIERUCHOMOŚCI FM Solutions - profesjonalne zarządzanie obiektem w 4 miastach

FM Solutions – profesjonalne zarządzanie obiektem w 4 miastach

-

FM Solutions – profesjonalne zarządzanie obiektem w 4 miastach

Do zarządcy nieruchomości należy wiele obowiązków związanych z prawidłowym funkcjonowaniem obiektu. FM Solutions oferuje kompleksową obsługę techniczną nieruchomości, dzięki czemu zarządca nie musi już zaprzątać sobie głowy zajmowaniem się każdą sprawą z osobna.

  1. FM Solutions w Krakowie, Warszawie, Katowicach i Wrocławiu
  2. Facility Management – profesjonalne zarządzanie obiektem
  3. Obsługa techniczna budynków w jednych rękach

Obowiązkiem zarządcy jest dbanie o stan techniczny nieruchomości, terminowy przegląd instalacji, utrzymanie czystości i usuwanie bieżących usterek. Koordynowanie tych działań zajmuje dużo czasu i wymaga korzystania z usług podwykonawców. Powierzenie obsługi nieruchomości profesjonalnej firmie może być bardziej ekonomiczne i efektywne.

FM Solutions w Krakowie, Warszawie, Katowicach i Wrocławiu

Branża nieruchomości ciągle się zmienia, wymuszając stosowanie coraz to nowych rozwiązań. FM Solutions dba o bezpieczną przestrzeń, zapewniając Ci komfort użytkowania obiektu. Oferuje kompleksową obsługę techniczną, infrastrukturalną oraz administracyjną obiektów. Firma stawia na nowoczesne rozwiązania i dba o to, aby odpowiadać na zapotrzebowanie rynku nieruchomości. Wśród oferowanych usług jest zabezpieczenie techniczne budynków, ochrona przeciwpożarowa, serwis utrzymania czystości, ochrona mienia, BMS, wentylacja, klimatyzacja i zarządzanie projektami fit out. Miasta, w których FM Solutions świadczy swoje usługi to Kraków, Warszawa, Katowice i Wrocław.

Facility Management – profesjonalne zarządzanie obiektem

Facility Management, czyli zarządzanie obiektem to wyjście naprzeciw oczekiwaniom rozwijającej się branży nieruchomości. Kluczowym elementem jest tu dbanie o stan budynku i urządzeń. Zajmująca się tą dziedziną firma FM Solutions, oferuje bezpieczeństwo i komfort, a wykwalifikowany personel zapewnia wysoką jakość obsługi technicznej. To duże ułatwienie dla zarządców i właścicieli obiektów.

Obsługa techniczna budynków w jednych rękach

FM Solutions wdraża nowoczesne rozwiązania serwisowe i informatyczne. Obsługa techniczna nieruchomości jest realizowana kompleksowo przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań. Wśród usług jest projekt, wykonanie i serwis instalacji budowlanych w budownictwie wielkopowierzchniowym. To też między innymi instalacja wentylacji, klimatyzacji, wodno-kanalizacyjna, elektroinstalacja i telewizja przemysłowa. Wszystkie zadania, które musiałby organizować zarządca są w jednych rękach. Usprawnia to pracę i oszczędza czas na poszukiwanie fachowców, którzy zajmą się poszczególnymi zadaniami.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POLECAMY

Deloitte

Deloitte: Rok 2021 przyniesie zwiększoną aktywność na rynku private equity

0
Mimo, że rynek private equity (PE) w Europie Środkowej odczuł wpływ pandemii i wywołanego nią spowolnienia, przedstawiciele funduszy wykazują dziś znacznie większy optymizm niż w pierwszej połowie 2020 r. Jak wynika z raportu firmy...
polska unia europejska

Jaka przyszłość czeka Unię Europejską i Polskę?

0
Michał Perzyński/Instytut Jagielloński: Jak Pana zdaniem będą wyglądać stosunki Unii Europejskiej ze Stanami Zjednoczonymi po zaprzysiężeniu Joe Bidena na prezydenta? Bogusław Sonik: Myślę, że przede wszystkim zmieni się jedno – będą mieli do siebie zaufanie...
Tayyip Erdoğan

Co myśli Turcja? Ciągłość i zmiana w polityce zagranicznej

0
Michał Perzyński/Instytut Jagielloński: dlaczego Turcja w ostatnich latach prowadzi tak asertywną politykę zagraniczną pomimo bycia członkiem NATO? Karol Wasilewski: podstawą do zrozumienia asertywnej polityki jest poznanie szerszego myślenia Turcji o świecie, bo właśnie to najlepiej tłumaczy,...