sobota, 23 października, 2021
NIERUCHOMOŚCIFM Solutions - profesjonalne zarządzanie obiektem w 4 miastach

FM Solutions – profesjonalne zarządzanie obiektem w 4 miastach

-

FM Solutions – profesjonalne zarządzanie obiektem w 4 miastach

Do zarządcy nieruchomości należy wiele obowiązków związanych z prawidłowym funkcjonowaniem obiektu. FM Solutions oferuje kompleksową obsługę techniczną nieruchomości, dzięki czemu zarządca nie musi już zaprzątać sobie głowy zajmowaniem się każdą sprawą z osobna.

  1. FM Solutions w Krakowie, Warszawie, Katowicach i Wrocławiu
  2. Facility Management – profesjonalne zarządzanie obiektem
  3. Obsługa techniczna budynków w jednych rękach

Obowiązkiem zarządcy jest dbanie o stan techniczny nieruchomości, terminowy przegląd instalacji, utrzymanie czystości i usuwanie bieżących usterek. Koordynowanie tych działań zajmuje dużo czasu i wymaga korzystania z usług podwykonawców. Powierzenie obsługi nieruchomości profesjonalnej firmie może być bardziej ekonomiczne i efektywne.

FM Solutions w Krakowie, Warszawie, Katowicach i Wrocławiu

Branża nieruchomości ciągle się zmienia, wymuszając stosowanie coraz to nowych rozwiązań. FM Solutions dba o bezpieczną przestrzeń, zapewniając Ci komfort użytkowania obiektu. Oferuje kompleksową obsługę techniczną, infrastrukturalną oraz administracyjną obiektów. Firma stawia na nowoczesne rozwiązania i dba o to, aby odpowiadać na zapotrzebowanie rynku nieruchomości. Wśród oferowanych usług jest zabezpieczenie techniczne budynków, ochrona przeciwpożarowa, serwis utrzymania czystości, ochrona mienia, BMS, wentylacja, klimatyzacja i zarządzanie projektami fit out. Miasta, w których FM Solutions świadczy swoje usługi to Kraków, Warszawa, Katowice i Wrocław.

Facility Management – profesjonalne zarządzanie obiektem

Facility Management, czyli zarządzanie obiektem to wyjście naprzeciw oczekiwaniom rozwijającej się branży nieruchomości. Kluczowym elementem jest tu dbanie o stan budynku i urządzeń. Zajmująca się tą dziedziną firma FM Solutions, oferuje bezpieczeństwo i komfort, a wykwalifikowany personel zapewnia wysoką jakość obsługi technicznej. To duże ułatwienie dla zarządców i właścicieli obiektów.

Obsługa techniczna budynków w jednych rękach

FM Solutions wdraża nowoczesne rozwiązania serwisowe i informatyczne. Obsługa techniczna nieruchomości jest realizowana kompleksowo przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań. Wśród usług jest projekt, wykonanie i serwis instalacji budowlanych w budownictwie wielkopowierzchniowym. To też między innymi instalacja wentylacji, klimatyzacji, wodno-kanalizacyjna, elektroinstalacja i telewizja przemysłowa. Wszystkie zadania, które musiałby organizować zarządca są w jednych rękach. Usprawnia to pracę i oszczędza czas na poszukiwanie fachowców, którzy zajmą się poszczególnymi zadaniami.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Advertisment -

POLECAMY

polska raport

Ponad 40% badanych chce wyższych podatków dla zagranicznych firm działających w Polsce

0
Blisko połowa Polaków uważa, że zagraniczne firmy, prowadzące działalność gospodarczą w Polsce, powinny płacić u nas wyższe podatki niż podmioty mające wyłącznie krajowy kapitał. Ale niemal co trzecia osoba jest przeciwnego zdania. Za zmianami...
ministerstwo finansów

Zasady ustalania rezydencji podatkowej na podstawie objaśnień MF z 29 kwietnia 2021 r.

0
W dniu 29 kwietnia 2021 r. zostały wydane objaśnienia podatkowe dotyczące rezydencji podatkowej oraz zakresu obowiązku podatkowego osób fizycznych w Polsce. Objaśnienia nie mają charakteru aktów powszechnie obowiązującego prawa, niemniej stanowią instrukcję postępowania dla...
Remote controlled drone taking off from warehouse to deliver package

SAS wskazuje 4 obszary rozwoju biznesu w 2021 roku

0
Jednym z głównych wniosków pojawiających się w podsumowaniach minionego roku jest ogromny wpływ pandemii na przyspieszenie procesów cyfrowej transformacji. COVID-19 potwierdził, że technologia jest kluczowym narzędziem w obszarze ochrony zdrowia, ekonomii, a także ekologii....