FIRMYHines mianuje nowych liderów w Polsce: Marcin Wielgus i Kamil Nurek obejmują...

Hines mianuje nowych liderów w Polsce: Marcin Wielgus i Kamil Nurek obejmują kierownictwo

Hines mianuje nowych liderów w Polsce: Marcin Wielgus i Kamil Nurek obejmują kierownictwo

Firma Hines ogłosiła powołanie nowego zespołu kierowniczego w Polsce. Awans otrzymało dwóch doświadczonych pracowników firmy, którzy będą zarządzać jej działalnością w kraju.

Marcin Wielgus, dotychczasowy Dyrektor Finansowy i Dyrektor ds. Transakcji, obejmie funkcję Dyrektora Operacyjnego i Prezesa Zarządu, natomiast Kamil Nurek, do tej pory Dyrektor ds. Zarządzania Projektami, przejmie rolę Dyrektora ds. Rozwoju i Zarządzania Aktywami oraz Wiceprezesa Zarządu.

Bezpośrednim przełożonym nowego kierownictwa w Hines Polska pozostaje Lee Timmins, Starszy Dyrektor Zarządzający i Szef Hines w regionie Euroazji.

Bardzo się cieszę, że Marcin i Kamil, jako dwaj wieloletni pracownicy, objęli przywództwo w Hines Polska. Hines jest obecny w Polsce od 27 lat. W tym czasie rynek ten stał się integralną częścią naszej globalnej działalności. Mamy plany rozszerzenia naszej obecności w tym kraju. Jestem przekonany, że Marcin i Kamil oraz cały zespół Hines Polska podzielają tę ambitną wizję przyszłości naszej firmy – komentuje Lee Timmins.

Obecnie Hines zatrudnia w Polsce 57 pracowników i zarządza aktywami o wartości około 4 mld zł. Firma zrealizowała liczne inwestycje mieszkaniowe, logistyczne i biurowe, takie jak zaprojektowany przez Normana Fostera budynek Metropolitan w Warszawie, kompleks biurowy Proximo stworzony we współpracy z pracownią Rolff Judd i studiem Pininfarina, a także wieloetapowy projekt mieszkaniowy w Krakowie. Obecnie Hines prowadzi kilka inwestycji mieszkaniowych oraz biurowych zarówno w Warszawie, jak i Krakowie. Firma posiada także duże portfolio logistyczne na terenie całego kraju. Systematyczne zabezpieczanie terenów pod zabudowę logistyczną o łącznej powierzchni około 1,8 mln mkw. świadczy o długotrwałym zaangażowaniu i stałej obecności Hines w Polsce.

Częścią zmian jest odejście Wojciecha Rumiana, byłego Szefa Hines Polska i Prezesa Zarządu, oraz Przemysława Iznerowicza, byłego Wiceprezesa Zarządu. Odchodzą oni jako przyjaciele Hines i pozostaną w firmie przez dłuższy czas, aby zapewnić płynne przejęcie obowiązków nowemu kierownictwu.

– Chcielibyśmy podziękować zarówno Wojciechowi, jak i Przemysławowi za wkład w rozwój i sukces Hines w Polsce podczas ich pracy w firmie oraz życzyć im wszystkiego najlepszego w dalszej karierze – dodaje Lee Timmins.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

chiny

Chiny: od „cudownego wzrostu” do nowej rzeczywistości

0
Chiny potrzebują nowych źródeł wzrostu – sektor nieruchomości: od bohatera do zera, spowolnienie inwestycji zagranicznych (w grę wchodzą zarówno krótkoterminowe czynniki taktyczne, jak i długoterminowe czynniki strukturalne) Popyt zagraniczny: rola Chin jako krytycznego...