FIRMYHR Group kontynuuje ekspansję i przejmuje portfolio hoteli Centro Hotel Group

HR Group kontynuuje ekspansję i przejmuje portfolio hoteli Centro Hotel Group

HR Group kontynuuje ekspansję i przejmuje portfolio hoteli Centro Hotel Group

HR Group (HRG) z siedzibą w Berlinie kontynuuje strategię intensywnego wzrostu. Z dniem 1 czerwca spółka przejęła 34 hoteli, w tym 2 projekty, wraz ze spółką Centro Hotel Management GmbH, od Centro Holding. Częścią tej biznesowej transakcji jest również przejęcie 18 powiązanych spółek hotelowych w Niemczech, Austrii i Holandii oraz firmy zarządzającej w Hamburgu. W rezultacie ponad 2800 pokoi zostało włączonych do portfolio HR Group.

Ruslan Husry, CEO i właściciel HR Group, powiedział: „Chciałbym podziękować Rahmanowi Neiro, prezesowi Centro Hotel Group, za zaufanie i współpracę w całym procesie biznesowym. Jestem podekscytowany możliwością dalszego zarządzania lifestylowymi hotelami grupy Centro. Jako największy multibrandowy operator hotelowy w Europie mamy dużą wiedzę operacyjną i najnowocześniejsze osiągnięcia w obszarze digitalizacji procesów. Wykorzystamy je, aby doskonale wypozycjonować
hotele Centro na rynku”.

Hotele Centro to obiekty z segmentu midscale (klasa średnia), których oferta skierowana jest do osób podróżujących służbowo i turystycznie w głównych miastach Niemiec, Holandii i Austrii. Oferują nowoczesny design, współczesne usługi i często centralne lokalizacje. Hotele działają pod markami Centro Hotels, NinetyNine, FourSide, Boutique i NYCE.

Rahman Neiro, CEO Centro Hotel Group, przyznaje: „Bardzo się cieszę, że HR Group dostrzegła duży potencjał w naszych koncepcjach i obiektach i włączyła je do swojego portfolio. Dzięki integracji z rozbudowaną siecią HR Group będą one miały zasłużony potencjał wzrostu. Przejście będzie nadzorowane przez moją siostrę, Homeirę Amiri.”

Wszyscy pracownicy hoteli, jak również centrali w Hamburgu, dołączają do zespołu HR Group, aby zapewnić dalszy, stabilny rozwój obiektów. Zespół w Hamburgu będzie nadal zarządzał hotelami jako niezależna jednostka biznesowa, kierowana przez Erica Buitenhuisa. Buitenhuis pracował w HR Group w latach 2006-2021. Dziś jest dyrektorem zarządzającym i w pełni odpowiada za zarządzanie portfelem Centro i jego integrację z HR Group. Jest podekscytowany tym nowym wyzwaniem i możliwościami, jakie stwarza ono dla pracowników: „To wspaniałe zadanie zintegrować pracowników i hotele z HR Group. Przez wiele lat towarzyszyłem rozwojowi HR Group i uważnie obserwowałem jej ogromny wzrost. Dlatego jestem dumny, że mogę ponownie stać się częścią tej dynamicznie rozwijającej się firmy i odegrać swoją rolę – wraz ze wspaniałymi pracownikami”.

Wraz z przejęciem portfela Centro, portfolio HR Group obejmuje blisko 200 hoteli
w Europie na podstawie umów własności, dzierżawy lub zarządzania. W Polsce spółka zarządza 6 obiektami Vienna House by Wyndham w Krakowie, Katowicach, Warszawie, Łodzi i Międzyzdrojach.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

chiny

Chiny: od „cudownego wzrostu” do nowej rzeczywistości

0
Chiny potrzebują nowych źródeł wzrostu – sektor nieruchomości: od bohatera do zera, spowolnienie inwestycji zagranicznych (w grę wchodzą zarówno krótkoterminowe czynniki taktyczne, jak i długoterminowe czynniki strukturalne) Popyt zagraniczny: rola Chin jako krytycznego...