FIRMYMartyna Balcer objęła stanowisko Head of Office Department w agencji doradczej ITRA...

Martyna Balcer objęła stanowisko Head of Office Department w agencji doradczej ITRA Polska

Martyna Balcer objęła stanowisko Head of Office Department w agencji doradczej ITRA Polska

ITRA Global kontynuuje dynamiczny rozwój na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce i ogłasza zmiany personalne na kluczowych stanowiskach w ramach organizacji. Martyna Balcer, dotychczasowa Chief Operating Officer (COO), objęła równoległe stanowisko Head of Office Department.

Martyna Balcer związana jest z ITRA Polska od samego początku jej funkcjonowania, kiedy objęła stanowisko COO. Posiada 15 lat doświadczenia w pracy na rynku nieruchomości biurowych. W przeszłości pracowała jako Associate Director w dziale reprezentacji najemców biurowych w Cresa Polska oraz negocjator w Cushman & Wakefield. Ukończyła filologię angielską w Społecznej Akademii Nauk.

Na czele firmy w roli Chief Executive Officer (CEO) pozostaje Artur Sutor, który jest pomysłodawcą i założycielem ITRA w Polsce.

„Tworząc ITRA w Polsce, wiedziałem, że do zbudowania silnej firmy na konkurencyjnym polskim rynku potrzebni będą doświadczeni i zaufani współpracownicy. Taką osobą jest właśnie Martyna. Z jej niezachwianym zaangażowaniem była naturalną kandydatką na Head of Office Department. Jestem pewien, że pod jej kierownictwem zespół będzie kontynuował drogę sukcesów i coraz bardziej spektakularnych transakcji na wymagającym rynku. Zmiana na stanowisku pozwoli mi na większe zaangażowanie w rozwój firmy i wsparcie sektorów, które będą kluczowymi obszarami wzrostu na rynku nieruchomości komercyjnych” – mówi Artur Sutor, CEO ITRA Polska.

W najbliższym czasie ITRA Polska będzie kontynuować ekspansję i rozwój działalności na rynkach największych polskich miast – Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Trójmieście i Wrocławiu.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

chiny

Chiny: od „cudownego wzrostu” do nowej rzeczywistości

0
Chiny potrzebują nowych źródeł wzrostu – sektor nieruchomości: od bohatera do zera, spowolnienie inwestycji zagranicznych (w grę wchodzą zarówno krótkoterminowe czynniki taktyczne, jak i długoterminowe czynniki strukturalne) Popyt zagraniczny: rola Chin jako krytycznego...