FIRMYMcLaren Racing i Cisco wzmacniają współpracę w dziedzinie bezpieczeństwa

McLaren Racing i Cisco wzmacniają współpracę w dziedzinie bezpieczeństwa

McLaren Racing i Cisco wzmacniają współpracę w dziedzinie bezpieczeństwa

McLaren Racing i Cisco rozszerzyły swoje globalne partnerstwo. Na mocy nowego porozumienia, Cisco – dotychczasowy Partner Technologiczny zostaje Oficjalnym Partnerem d.s. Bezpieczeństwa zespołu McLaren F1.

Dzięki rozszerzonemu partnerstwu legendarny zespół Formuły 1 zyskuje dostęp do innowacyjnych rozwiązań Cisco w obszarze security, takich jak Cisco Secure Firewall, Cisco XDR i wiele innych.

Kompleksowy wgląd i wykrywanie zagrożeń oraz uproszczone zarządzanie bezpieczeństwem sieci są kluczowe w wysoce konkurencyjnym świecie Formuły 1. Cisco Secure Firewall pomaga zespołowi McLaren F1 w zapewnieniu kompleksowej widoczności, uproszczonego zarządzania bezpieczeństwem i segmentacji w sieciach rozproszonych i hybrydowych, aby dostarczać informacji i danych o krytycznym znaczeniu.

Z kolei Cisco XDR pozwala zespołowi McLaren Racing badać, ustalać cele i naprawiać incydenty o najwyższym priorytecie ze zwiększoną przez sztuczną inteligencję szybkością, wydajnością i decyzyjnością.

Dzięki niedawnemu przejęciu przez Cisco firmy Splunk, wieloletniego partnera technologicznego zespołu McLaren F1, organizacja będzie cieszyć się jeszcze większą odpornością cyfrową. Cisco i Splunk połączą pełną moc sieci ze zintegrowanymi rozwiązaniami w zakresie bezpieczeństwa i obserwowalności, aby pomóc McLaren Racing zachować łączność i ochronę zarówno na torze, jak i poza nim.

Współpraca Cisco i McLaren F1 Team trwa od 2022 r., kiedy to firma została oficjalnym partnerem technologicznym zespołu Formuły 1, zapewniając zespołowi dostęp do nowoczesnej infrastruktury sieciowej dotrzymującej kroku globalnej działalności zespołu.

Zespół McLaren F1 Team korzysta również z rozwiązania Cisco ThousandEyes, aby zapewnić dostarczanie ważnych danych telemetrycznych z odpowiednią precyzją w dniach wyścigów.

Za płynną współpracę w ramach zespołu Formuły 1 odpowiada Cisco Webex, zapewniając niezakłócona łączność bez względu na lokalizację geograficzną oraz tworzenie nowych możliwości łączenia się z zespołem dla fanów na całym świecie.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

chiny

Chiny: od „cudownego wzrostu” do nowej rzeczywistości

0
Chiny potrzebują nowych źródeł wzrostu – sektor nieruchomości: od bohatera do zera, spowolnienie inwestycji zagranicznych (w grę wchodzą zarówno krótkoterminowe czynniki taktyczne, jak i długoterminowe czynniki strukturalne) Popyt zagraniczny: rola Chin jako krytycznego...