wtorek, 21 września, 2021
LUDZIEMichal Malysa pokieruje komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną grupy Eurowag

Michal Malysa pokieruje komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną grupy Eurowag

-

Michal Malysa pokieruje komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną grupy Eurowag

Michal Malysa został nowym dyrektorem ds. komunikacji grupy Eurowag. Będzie zarządzał komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną na piętnastu rynkach, w tym public relations, media relations, employer branding i social media.

Michal Malysa dołączył do grupy Eurowag po prawie czterech latach pracy w Deloitte, gdzie był odpowiedzialny za PR i komunikację zewnętrzną oraz pięcu latach na stanowisku Head of Public Relations w agencji Grayling. Posiada bogate doświadczenie w dziedzinie komunikacji, w szczególności w zakresie doradztwa biznesowego, technologii, IT i finansów. Wcześniej Michal przez osiem lat pracował jako dziennikarz w TV Nova, Pražský deník, Český rozhlas i Česká TV.

Eurowag, dynamicznie rozwijająca się firma założona 25 lat temu w Czechach, zapewnia platformę płatniczą i technologiczną dla branży komercyjnego transportu drogowego w 15 krajach Europy. Obecnie zatrudnia ponad tysiąc profesjonalistów z 30 narodowości.

„Wiem, że wszyscy to mówią, ale jestem naprawdę podekscytowany moją nową rolą. Eurowag, jako lokalna i szybko rozwijająca się firma, która wprowadza innowacyjne technologie w dziedzinie mobilności, zatrudnia wielu inteligentnych ludzi z międzynarodowym doświadczeniem. Ekspansja oraz wizja firmy i jej zespół profesjonalistów stawiają Eurowag na drodze do zostania liderem fintech w Europie i poza nią. To wielki zaszczyt być częścią historii firmy” – powiedział Michal Malysa, nowy dyrektor ds. komunikacji grupy Eurowag.

„Profil Michala doskonale wpisuje się w naszą wizję i wartości. Jego doświadczenie z pewnością pomoże nam wzmocnić markę Eurowag i przyspieszyć naszą drogę do innowacyjnego i zrównoważonego technologicznego lidera w branży mobilności” – mówi dyrektor generalny i prezes Eurowagu, Martin Vohánka.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Advertisment -

POLECAMY

polska raport

Ponad 40% badanych chce wyższych podatków dla zagranicznych firm działających w Polsce

0
Blisko połowa Polaków uważa, że zagraniczne firmy, prowadzące działalność gospodarczą w Polsce, powinny płacić u nas wyższe podatki niż podmioty mające wyłącznie krajowy kapitał. Ale niemal co trzecia osoba jest przeciwnego zdania. Za zmianami...
ministerstwo finansów

Zasady ustalania rezydencji podatkowej na podstawie objaśnień MF z 29 kwietnia 2021 r.

0
W dniu 29 kwietnia 2021 r. zostały wydane objaśnienia podatkowe dotyczące rezydencji podatkowej oraz zakresu obowiązku podatkowego osób fizycznych w Polsce. Objaśnienia nie mają charakteru aktów powszechnie obowiązującego prawa, niemniej stanowią instrukcję postępowania dla...
Remote controlled drone taking off from warehouse to deliver package

SAS wskazuje 4 obszary rozwoju biznesu w 2021 roku

0
Jednym z głównych wniosków pojawiających się w podsumowaniach minionego roku jest ogromny wpływ pandemii na przyspieszenie procesów cyfrowej transformacji. COVID-19 potwierdził, że technologia jest kluczowym narzędziem w obszarze ochrony zdrowia, ekonomii, a także ekologii....