wtorek, 22 czerwca, 2021
LUDZIEMichal Malysa pokieruje komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną grupy Eurowag

Michal Malysa pokieruje komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną grupy Eurowag

-

Michal Malysa pokieruje komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną grupy Eurowag

Michal Malysa został nowym dyrektorem ds. komunikacji grupy Eurowag. Będzie zarządzał komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną na piętnastu rynkach, w tym public relations, media relations, employer branding i social media.

Michal Malysa dołączył do grupy Eurowag po prawie czterech latach pracy w Deloitte, gdzie był odpowiedzialny za PR i komunikację zewnętrzną oraz pięcu latach na stanowisku Head of Public Relations w agencji Grayling. Posiada bogate doświadczenie w dziedzinie komunikacji, w szczególności w zakresie doradztwa biznesowego, technologii, IT i finansów. Wcześniej Michal przez osiem lat pracował jako dziennikarz w TV Nova, Pražský deník, Český rozhlas i Česká TV.

Eurowag, dynamicznie rozwijająca się firma założona 25 lat temu w Czechach, zapewnia platformę płatniczą i technologiczną dla branży komercyjnego transportu drogowego w 15 krajach Europy. Obecnie zatrudnia ponad tysiąc profesjonalistów z 30 narodowości.

„Wiem, że wszyscy to mówią, ale jestem naprawdę podekscytowany moją nową rolą. Eurowag, jako lokalna i szybko rozwijająca się firma, która wprowadza innowacyjne technologie w dziedzinie mobilności, zatrudnia wielu inteligentnych ludzi z międzynarodowym doświadczeniem. Ekspansja oraz wizja firmy i jej zespół profesjonalistów stawiają Eurowag na drodze do zostania liderem fintech w Europie i poza nią. To wielki zaszczyt być częścią historii firmy” – powiedział Michal Malysa, nowy dyrektor ds. komunikacji grupy Eurowag.

„Profil Michala doskonale wpisuje się w naszą wizję i wartości. Jego doświadczenie z pewnością pomoże nam wzmocnić markę Eurowag i przyspieszyć naszą drogę do innowacyjnego i zrównoważonego technologicznego lidera w branży mobilności” – mówi dyrektor generalny i prezes Eurowagu, Martin Vohánka.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Advertisment -

POLECAMY

Remote controlled drone taking off from warehouse to deliver package

SAS wskazuje 4 obszary rozwoju biznesu w 2021 roku

0
Jednym z głównych wniosków pojawiających się w podsumowaniach minionego roku jest ogromny wpływ pandemii na przyspieszenie procesów cyfrowej transformacji. COVID-19 potwierdził, że technologia jest kluczowym narzędziem w obszarze ochrony zdrowia, ekonomii, a także ekologii....
Deloitte

Deloitte: Rok 2021 przyniesie zwiększoną aktywność na rynku private equity

0
Mimo, że rynek private equity (PE) w Europie Środkowej odczuł wpływ pandemii i wywołanego nią spowolnienia, przedstawiciele funduszy wykazują dziś znacznie większy optymizm niż w pierwszej połowie 2020 r. Jak wynika z raportu firmy...
polska unia europejska

Jaka przyszłość czeka Unię Europejską i Polskę?

0
Michał Perzyński/Instytut Jagielloński: Jak Pana zdaniem będą wyglądać stosunki Unii Europejskiej ze Stanami Zjednoczonymi po zaprzysiężeniu Joe Bidena na prezydenta? Bogusław Sonik: Myślę, że przede wszystkim zmieni się jedno – będą mieli do siebie zaufanie...