FIRMYSebastian Tomaszewski w zarządzie Pfeifer & Langen

Sebastian Tomaszewski w zarządzie Pfeifer & Langen

-

Nowym członkiem zarządu Pfeifer&Langen Polska SA został Sebastian Tomaszewski. Zajmuje się marketingiem i sprzedażą produktów, a także planowaniem i jakością.

tłumaczenia biuro tłumaczeń 123tlumacz.pl

Sebastian Tomaszewski w zarządzie Pfeifer & Langen

Tomaszewski pracował już w Pfeifer & Langen w latach 2010-16, kiedy odpowiadał za rozwój portfolio produktów jak i poszukiwanie nowych obszarów dystrybucji. Teraz będzie zajmował się też zarządzaniem produkcją uszlachetniającą i zakupami operacyjnymi, efektywnością przedsiębiorstwa, oraz logistyką. – Już dziś jesteśmy świadkami wielu zmian i przeobrażeń w firmie: wdrażamy nowoczesne metody zarządzania, aktywnie pozyskujemy wiedzę dostępną na rynku i zmieniamy strukturę organizacyjną. Jestem przekonany, że koncentracja na celach długofalowych i zrównoważonym rozwoju pozwoli na utrzymanie silnej pozycji Grupy P&L w Polsce, pomimo iż nasze otoczenie bardzo szybko się zmienia – uważa Sebastian Tomaszewski.

Ukończył towaroznawstwo na poznańskiej Akademii Ekonomicznej a także Executive MBA na Nottingham Trent University. Przez kilkanaście lat pracował w firmie Dramers SA m.in. jako Dyrektor Handlowy i ds. Rozwoju Biznesu. Odpowiadał za opracowanie i realizację strategii handlowej i marketingowej na terenie ponad 60 krajów.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

chiny

Chiny: od „cudownego wzrostu” do nowej rzeczywistości

0
Chiny potrzebują nowych źródeł wzrostu – sektor nieruchomości: od bohatera do zera, spowolnienie inwestycji zagranicznych (w grę wchodzą zarówno krótkoterminowe czynniki taktyczne, jak i długoterminowe czynniki strukturalne) Popyt zagraniczny: rola Chin jako krytycznego...