FIRMYZmiany formalno-prawne w Grupie Sanofi w Polsce

Zmiany formalno-prawne w Grupie Sanofi w Polsce

Zmiany formalno-prawne w Grupie Sanofi w Polsce

2 kwietnia 2024 r. – Grupa Sanofi w Polsce łączy dwie spółki, upraszcza nazwę prawną oraz przenosi się do nowego biura. Te inicjatywy są kolejnym krokiem w stronę optymalizacji działalności firmy i nowoczesnych standardów pracy.

Spółki Sanofi-Aventis oraz Sanofi Pasteur zostają połączone w jeden podmiot. Od 2 kwietnia br. będą działać pod nową, skróconą nazwą Sanofi sp. z o.o.

– Proces formalno-prawnego połączenia spółek jest naturalną konsekwencją optymalizacji funkcjonowania naszej firmy w Polsce i z pewnością korzystnie wpłynie na nasze dotychczasowe relacje z partnerami zewnętrznymi – powiedziała Agnieszka Grzybowska-Zalewska, Prezes zarządu Sanofi sp. z o. o.

Jednocześnie od 2 kwietnia br. Grupa Sanofi w Polsce (spółki Sanofi jak i Opella Healthcare Poland) działa pod nowym adresem warszawskiej siedziby: ul. Marcina Kasprzaka 6, 01-211 Warszawa.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

chiny

Chiny: od „cudownego wzrostu” do nowej rzeczywistości

0
Chiny potrzebują nowych źródeł wzrostu – sektor nieruchomości: od bohatera do zera, spowolnienie inwestycji zagranicznych (w grę wchodzą zarówno krótkoterminowe czynniki taktyczne, jak i długoterminowe czynniki strukturalne) Popyt zagraniczny: rola Chin jako krytycznego...