FIRMYBojan Stoevski przejmuje stery polskiego rynku Imperial Tobacco Polska S.A.

Bojan Stoevski przejmuje stery polskiego rynku Imperial Tobacco Polska S.A.

Bojan Stoevski przejmuje stery polskiego rynku Imperial Tobacco Polska S.A.

Bojan Stoevski objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży Rynku Polska Imperial Tobacco Polska S.A., jednego z największych producentów wyrobów tytoniowych w naszym kraju.

Bojan Stoevski posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy w Imperial Brands. Przez ostatnie trzy lata pełnił rolę szefa rynku czeskiego, gdzie z sukcesem wprowadził do sprzedaży oraz rozwijał wśród konsumentów tzw. produkty nowej generacji (NGP czyli Next Generation Products): e-papierosy marki blu oraz podgrzewacze tytoniu marki PULZE.

Nowy Dyrektor Sprzedaży Rynku Polska podczas dziesięcioletniej pracy w Grupie Imperial Brands rozwijał swoją karierę zawodową począwszy od roli menedżera s.. HoReCa i Aktywacji w Macedonii, poprzez różne role sprzedażowe oraz marketingowe. Ponadto, Bojan Stoevski doskonale zna region Europy Środkowo-Wschodniej, gdyż w przeszłości wspierał i pracował dla kilku krajów takich jak: Czechy, Polska, Słowacja czy Węgry.

– Polska branża tytoniowa jest jedną z ważniejszych gałęzi gospodarki, a Imperial Tobacco jest kluczowym producentem w kraju. To strategiczny rynek dla naszego koncernu – inwestujemy nie tylko w nowoczesne fabryki oraz globalne centra usług w Polsce, ale także w innowacyjny produkt – podgrzewacz tytoniu PULZE, który spełni oczekiwania polskich konsumentów. Cieszę się, że dołączam do polskiego zespołu właśnie w tak ważnym momencie dla pracowników oraz firmy. To nowy rozdział  biznesowy i strategiczny dla spółki oraz naszych partnerów, ale co równie istotne – poszerzenie dla konsumentów portfolio o produkty o mniejszej szkodliwości – powiedział Bojan Stoevski, Dyrektor Sprzedaży Rynku Polska Imperial Tobacco Polska S.A.

Bojan Stoevski ukończył Uniwersytet św. Cyryla i Metodego w Skopje, w Macedonii Północnej, w obszarze zarządzania w e-biznesie.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

chiny

Chiny: od „cudownego wzrostu” do nowej rzeczywistości

0
Chiny potrzebują nowych źródeł wzrostu – sektor nieruchomości: od bohatera do zera, spowolnienie inwestycji zagranicznych (w grę wchodzą zarówno krótkoterminowe czynniki taktyczne, jak i długoterminowe czynniki strukturalne) Popyt zagraniczny: rola Chin jako krytycznego...