piątek, 29 września, 2023
MARKETINGGPW DAI buduje platformę do dynamicznej podmiany reklam telewizyjnych

GPW DAI buduje platformę do dynamicznej podmiany reklam telewizyjnych

-

tłumaczenia biuro tłumaczeń 123tlumacz.pl

GPW DAI buduje platformę do dynamicznej podmiany reklam telewizyjnych

  • Celem projektu Telemetria Operator (TeO) jest budowa wielomodułowej platformy aukcyjnej przeznaczonej do kompleksowej obsługi transakcji na rynku mediowym, związanych z dynamiczną podmianą reklam (DAI)
  • TeO jest przykładem dywersyfikacji działań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW)

– W projekcie Telemetria Operator realizujemy obecnie testy proof of concept z nadawcami i operatorami. W pierwszej parze są Emitel jako operator i Telewizja Puls jako nadawca. Emitel dostarcza platformę HbbTV, w ramach której podmieniane są reklamy nadawane w strumieniu Telewizji Puls. Na obecnym etapie jesteśmy po laboratoryjnej podmianie reklam. Docelowo na przełomie sierpnia i września podmiana reklam odbędzie się w sygnale otwartym Telewizji Puls – powiedział Maciej Stanecki, Wiceprezes Zarządu GPW DAI.

W kolejnych parach testów proof of concept pojawią się mniejsi operatorzy i telewizje kablowe: – Będzie to Korbank i Nasza Wizja oraz mniejsi i regionalni nadawcy tacy jak TV Puls i TV Regio. Planujemy również czwarty test o zdecydowanie większym zasięgu z udziałem Telewizji Polskiej i firmy Orange, która jako operator będzie dostarczała usługę kablową i OTT – dodał Wiceprezes Zarządu GPW DAI.

Równolegle, poprzez spółkę GPW DAI realizowane są pilotażowe kampanie reklamowe na platformach OTT Telewizji Polskiej i Polsatu, czyli w aplikacjach TVP GO i Polsat BOX. Pierwsze rezultaty tych działań spodziewane są w najbliższych tygodniach.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

Deloitte: Kryzys nie dotknął dóbr luksusowych – branża z ponad 15 proc. wzrostem przychodów...

0
Pomimo niepewności gospodarczej firmy z sektora dóbr luksusowych mogą cieszyć się niesłabnącym zainteresowaniem zamożnych klientów. Jak wynika z ósmej edycji raportu Global Fashion & Luxury Private Equity and Investors Survey 2023 firmy doradczej Deloitte,...