sobota, 10 kwietnia, 2021
FIRMYIntertext - biuro tłumaczeń z 30-letnią historią

Intertext – biuro tłumaczeń z 30-letnią historią

-

Intertext – biuro tłumaczeń z 30-letnią historią

Biuro Tłumaczeń Intertext powstało w 1989 roku. Od tamtej pory nieprzerwanie działamy w branży tłumaczeniowej, dostarczając klientom najwyższej jakości usługi w zakresie tłumaczeń ustnych i pisemnych oraz usługi powiązane (m.in. korekta, weryfikacja i redakcja tekstów, transkreacja czy obsługa techniczna konferencji). Ponad 30 lat doświadczenia w dostarczaniu kompleksowych usług z zakresu komunikacji językowej to gwarancja, że każda usługa zostanie przez nas zrealizowana zgodnie z oczekiwaniami klienta oraz przy zachowaniu najsurowszych międzynarodowych norm jakościowych.

Profesjonalne tłumaczenia z każdej branży

Współpracujący z nami tłumacze to zespół ponad 600 lingwistów i filologów, którzy specjalizują się w wykonywaniu tłumaczeń z dowolnej branży – od prawa przez finanse, biznes aż po medycynę, przemysł, marketing i wiele innych dziedzin. Wszystkie tłumaczenia podlegają dodatkowej weryfikacji wewnętrznej, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość, poprawność oraz spójność terminologiczną.

Wykonujemy tłumaczenia uwierzytelnione przez tłumaczy wpisanych na listę tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości. Oferujemy także tłumaczenia uwierzytelnione opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym tłumacza przysięgłego.

Dodatkowe usługi – DTP, OCR i inne

Oferta naszego biura obejmuje także usługi dodatkowe związane z tłumaczeniami, między innymi:

  • DTP, czyli cyfrowe przygotowanie dokumentów do druku lub publikacji w formie elektronicznej;
  • OCR, czyli rozpoznawanie tekstu i przygotowanie edytowalnej wersji dokumentu na bazie dokumentów nieedytowalnych (np. skany, zdjęcia);
  • lokalizację stron internetowych, oprogramowania, materiałów marketingowych lub dowolnych innych dokumentów.

Jakość tłumaczeń potwierdzona certyfikatami

Wykonywane przez nas tłumaczenia są zawsze rzetelne i dostarczane w ustalonym terminie z zachowaniem pełnej poufności. Potwierdzeniem bezpieczeństwa przekazywanych do tłumaczenia dokumentów są wdrożone w naszym biurze normy jakości ISO 9001:2015 oraz PN-EN ISO 17100:2015. Wszystkie procesy w naszej firmie i wdrożony system zarządzania jakością spełniają wymagania obu norm. Dla dalszego zwiększenia bezpieczeństwa i poufności dokumentów otrzymywanych od klientów aktualnie dostosowujemy sposób zarządzania informacjami do wymogów międzynarodowej normy ISO 27001:2013.

Dlaczego warto zaufać profesjonalistom?

Od ponad trzech dekad realizujemy projekty dla kilkuset klientów z Polski i całego świata, bazując na transparentności, elastyczności, szacunku i zaufaniu. To wieloletnie doświadczenie w branży tłumaczeniowej pozwoliło nam wypracować jasne, partnerskie zasady współpracy zarówno z naszymi partnerami biznesowymi, jak i pracującymi dla nas tłumaczami, weryfikatorami, korektorami, redaktorami, grafikami i informatykami.

intertext-biuro-tlumaczen

Dzięki temu biuro tłumaczeń INTERTEXT jest w stanie spełnić oczekiwania wymagających klientów i zaoferować im profesjonalne usługi oraz atrakcyjne warunki współpracy. W naszej pracy stawiamy na jakość i bezpieczeństwo dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań, co pozwala nam sprostać najbardziej rygorystycznym wymaganiom oraz skutecznie zrealizować każdy, nawet najtrudniejszy projekt. Zapraszamy do współpracy!

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Advertisment -

POLECAMY

Remote controlled drone taking off from warehouse to deliver package

SAS wskazuje 4 obszary rozwoju biznesu w 2021 roku

0
Jednym z głównych wniosków pojawiających się w podsumowaniach minionego roku jest ogromny wpływ pandemii na przyspieszenie procesów cyfrowej transformacji. COVID-19 potwierdził, że technologia jest kluczowym narzędziem w obszarze ochrony zdrowia, ekonomii, a także ekologii....
Deloitte

Deloitte: Rok 2021 przyniesie zwiększoną aktywność na rynku private equity

0
Mimo, że rynek private equity (PE) w Europie Środkowej odczuł wpływ pandemii i wywołanego nią spowolnienia, przedstawiciele funduszy wykazują dziś znacznie większy optymizm niż w pierwszej połowie 2020 r. Jak wynika z raportu firmy...
polska unia europejska

Jaka przyszłość czeka Unię Europejską i Polskę?

0
Michał Perzyński/Instytut Jagielloński: Jak Pana zdaniem będą wyglądać stosunki Unii Europejskiej ze Stanami Zjednoczonymi po zaprzysiężeniu Joe Bidena na prezydenta? Bogusław Sonik: Myślę, że przede wszystkim zmieni się jedno – będą mieli do siebie zaufanie...