FINANSELEASINGJeśli nie lubisz formalności, wybierz miniabonament!

Jeśli nie lubisz formalności, wybierz miniabonament!

Jeśli nie lubisz formalności, wybierz miniabonament!

MINI to samochód, który od lat ma swoich zagorzałych zwolenników. Jego wyjątkowy design i charakter broni się sam. Zdobycie go jest teraz dużo łatwiejsze dzięki wprowadzeniu miniabonamentu. Nie każdy musi być specjalistą od samochodów i formalności z nimi związanych, ale przecież prawie każdy potrzebuje mieć dziś samochód. Jeśli żyjesz w pośpiechu i nie interesują Cię dodatkowe obowiązki związane z posiadaniem auta, zostaw swój los w rękach specjalistów! Robisz to przecież każdego dnia w różnych dziedzinach życia. Czemu więc każdy miałby być fachowcem w dziedzinie aut? Zajmij się swoimi obowiązkami, a MINI trafi w Twoje ręce dzięki pracy osób, które faktycznie się na tym znają. Dowiedz się więcej!

Miniabonament w kilku słowach

Zaletą miniabonamentu (https://miniabonament.pl/) jest zgromadzenie wszystkich opłat w jednej racie. Wybierając model MINI (w ustalonej cenie), podpisuje się umowę, w której wyznaczono czas obowiązywania umowy i wielkość miesięcznych rat. W tej cenie ujęto nie tylko przegląd serwisowy czy wymianę części eksploatacyjnych, ale również pełny pakiet ubezpieczeniowych (OC, AC NNW). Dodatkowo kierowca zyskuje Assistance i dostęp do auta zastępczego, a nawet opony letnie i zimowe wraz z możliwością sezonowej ich wymiany i przechowywania. Wszystkie te aspekty ujęte są na jednej fakturze, dzięki czemu klient nie musi szukać na własną rękę serwisu, ubezpieczenia oraz opon. Miniabonament odciąża go i pozwala skupić się na przyjemności z jazdy.

Skorzystaj i ciesz się swoim MINI

Mini w miniabonamencie to doskonała okazja do tego, aby przetestować tę markę bez żadnych dodatkowych zobowiązań. Klient, podpisując umowę, może samodzielnie wybrać interesujący go model. Czas jej trwania jest uzależniony od indywidualnych ustaleń. Jeśli będą to  ok. 1-2 lata, po tym czasie można zdecydować się na inne rozwiązanie. Dzięki temu, że w pakiecie znajduje się ubezpieczenie i przeglądy serwisowe, koszty eksploatacji samochodu są mniejsze. Redukuje się także obciążenie związane z koniecznością wyszukiwania idealnej oferty. Wybierając miniabonament, kierowca nie jest skazany wyłącznie na jeden model.

Doskonały na testy

Miniabonament daje zatem możliwość wybrania dowolnego samochodu MINI. W tym przypadku jedynym ograniczeniem jest budżet, którym się dysponuje oraz własne preferencje. Jednak specyfika miniabonamentu polega też na tym, że po zakończeniu umowy można wypróbować nowy model. Dzięki temu bez inwestowania dużych środków finansowych zyskuje się dostęp do pełnej oferty marki MINI. Jej zaletą jest możliwość wymiany samochodu, jeśli okaże się, że nie spełnia on oczekiwań – zarówno co do komfortu jazdy, jak i estetyki. Kiedy termin umowy upływa, nie trzeba jej przedłużać. Ten komfort, w połączeniu z atrakcyjnymi cenami sprawia, że miniabonament to jedno z wygodniejszych rozwiązań, jakie wprowadzono na rynku.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

Chiny: od „cudownego wzrostu” do nowej rzeczywistości

0
Chiny potrzebują nowych źródeł wzrostu – sektor nieruchomości: od bohatera do zera, spowolnienie inwestycji zagranicznych (w grę wchodzą zarówno krótkoterminowe czynniki taktyczne, jak i długoterminowe czynniki strukturalne) Popyt zagraniczny: rola Chin jako krytycznego...