czwartek, 6 października, 2022
FINANSELEASINGWylicz sam swój leasing

Wylicz sam swój leasing

-

tłumaczenia biuro tłumaczeń 123tlumacz.pl

Wylicz sam swój leasing

Leasing pozwala na niezależność przy niskim budżecie i daje swobodę w zakresie wyboru auta w wyznaczonym przedziale cenowym. Możliwość samodzielnego wyliczenia kosztów pozwala spokojne zastanowienie się, na jakie koszty można sobie pozwolić jeszcze przed spotkaniem z leasingodawcą.

Czym jest kalkulator leasingowy?

Kalkulator leasingu (https://carsmile.pl/kalkulator-leasing) pozwala na automatyczne wyliczenie kosztów finansowania. W ten sposób można ocenić opłacalność leasingu i wielkość obciążenia finansowego z tym związanego. Jednym z najlepszych narzędzi do wyliczenia ceny jest to znajdujące się na stronie Carsmile, pozwalające na dopasowanie idealnego finansowania dla wybranego modelu. Działa na dwa sposoby. Może wskazać, po wprowadzeniu wszystkich parametrów dostępne modele. Dodatkowo, przy każdym modelu pojawia się specjalny kalkulator, który wylicza koszty dla wybranego samochodu. Po ustaleniu okresu umowy, wielkości wkładu własnego i wartości wykupu auta, poznaje się wielkość miesięcznego zobowiązania.

Wiele ofert w jednym miejscu

Jedną z ważniejszych zalet kalkulatora leasingowego jest zebranie wielu ofert w jednym miejscu. Po wpisaniu parametrów (cena, wielkość dochodu, wkładu własnego, czas kredytowana, wielkość zobowiązań miesięcznych i kwoty wykupu), zyskuje się informację na temat tego, jak wyglądałaby wielkość miesięcznej raty. Na stronie Carsmile od razu wyświetlają się oferty, które spełniają wskazane wcześniej kryteria i pasują do wyliczeń. Korzystając z kalkulatora leasingowego, otrzymuje się od razu informację zwrotną na temat tego, co w danym przedziale cenowym można znaleźć. Jeśli wyniki wyszukiwania nie są zadowalające, można odpowiedzi dowolnie modyfikować. Dzięki temu samodzielnie można ustalić, jakie kryteria trzeba spełnić, aby otrzymać w leasingu wymarzony model, a do tego, by miesięczna rata nie przekroczyła przeznaczonego na ten cel budżetu.

Przydatne narzędzie dostępne dla każdego

Choć każda firma specjalizująca się w leasingu oferuje wyliczenie wielkości raty i wskazania dostępnych dla klienta samochodów, to zdecydowanie lepiej jest sprawdzić swoje możliwości wcześniej. Wówczas bowiem można się przygotować do rozmowy, a przede wszystkim zyskać świadomość, na jaki model samochodu można się zdecydować. Przed wizytą warto skorzystać z kalkulatora leasingowego, który pozwoli ocenić swoje możliwości, a jednocześnie wskaże wyliczenia dla kilku modeli.

Wysokość raty leasingowej zawsze jest uzależniona od posiadanych przez leasingobiorcę możliwości finansowych. W dalszej kolejności- od ceny samochodu oraz od okresu obowiązywania leasingu i usług dodatkowych. Korzystając z kalkulatora leasingowego, można ocenić, jaki samochód znajduje się w zasięgu możliwości. To znacznie ułatwia wybór i stawia klienta w lepszej pozycji przy ewentualnych negocjacjach.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Advertisment -

POLECAMY

Historia cyberprzestępczości

0
Pojęcie „wirusa komputerowego” znane jest obecnie większości osób na świecie, włącznie z dziećmi. Zwykle kojarzy się ono z czymś destrukcyjnym dla sprzętu, danych i usług, na których wszyscy polegamy. Wirusy komputerowe, podobnie jak ich...
e-commerce

Nowe oblicze wyprzedaży, czyli co w e-commerce i nie tylko zmieni dyrektywa Omnibus

0
W czasie sezonowych wyprzedaży nie raz słyszy się o nieuczciwych praktykach sprzedawców i celowym zawyżaniu cen w okresach poprzedzających obniżki, tak aby te wyglądały na szczególnie atrakcyjne. Tegoroczne zimowe wyprzedaże to jednak ostatnie, kiedy...

Wzrost mediany maksymalnych zarobków w IT o 9,5 proc. do 18,4 tys. zł netto...

0
No Fluff Jobs – jedyny portal z ogłoszeniami IT dostępny w 6 krajach i 8 wersjach językowych – podsumowuje ubiegły rok w branży. Z przygotowanego przez firmę raportu „Rynek pracy IT w Polsce w...