LUDZIEKonrad Komornicki powołany na funkcję Zastępcy Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Konrad Komornicki powołany na funkcję Zastępcy Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Konrad Komornicki powołany na funkcję Zastępcy Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Konrad Komornicki został powołany przez Prezesa UODO Mirosława Wróblewskiego na funkcję Zastępcy Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Konrad Komornicki jest ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa informacji w tym informacji niejawnych, a także ochrony danych i bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Był Dyrektorem Biura Ochrony w Urzędzie m.st. Warszawy, Dyrektorem Biura Ochrony i Informatyki w Kancelarii Prezydenta RP, Dyrektorem Biura Bezpieczeństwa w Polskiej Grupie Zbrojeniowej S.A. Pełnił obowiązki Zastępcy Dyrektora Biura Spraw Obronnych i Zabezpieczeń w Poczcie Polskiej S.A, był też pełnomocnikiem Prezydenta m.st. Warszawy ds. bezpieczeństwa w transporcie publicznym. W latach 2018-2024 Dyrektor Pionu Teleinformatycznego i Bezpieczeństwa w Warszawskim Transporcie Publicznym.

Obecnie Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych ma dwoje zastępców, Agnieszka Grzelak zostało powołana na stanowisko Zastępczyni Prezesa UODO drugiego lutego 2024 r.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

chiny

Chiny: od „cudownego wzrostu” do nowej rzeczywistości

0
Chiny potrzebują nowych źródeł wzrostu – sektor nieruchomości: od bohatera do zera, spowolnienie inwestycji zagranicznych (w grę wchodzą zarówno krótkoterminowe czynniki taktyczne, jak i długoterminowe czynniki strukturalne) Popyt zagraniczny: rola Chin jako krytycznego...