MARKETINGKrówki reklamowe dla partnerów biznesowych – sprawdź nasze pomysły na ich rozdawanie!

Krówki reklamowe dla partnerów biznesowych – sprawdź nasze pomysły na ich rozdawanie!

Krówki reklamowe dla partnerów biznesowych – sprawdź nasze pomysły na ich rozdawanie!

Zastanawiasz się, jak w prosty i skuteczny sposób wzmocnić relacje z partnerami biznesowymi? Dobrze dobrane i kreatywne prezenty reklamowe odgrywają znaczącą rolę w budowaniu pozytywnego wizerunku marki oraz utrzymaniu lojalności partnerów. Jednym z niezawodnych, a zarazem słodkich pomysłów na upominki dla współpracowników są krówki reklamowe. Sprawdź, jak je wykorzystać!

Krówki dla firm – tradycyjny smak w nowoczesnym wydaniu

Tradycja ma w sobie coś, co przyciąga i sprawia, że wracamy do sprawdzonych rozwiązań. Krówki to słodka klasyka, która w nowoczesnym wydaniu może być wyjątkowym upominkiem dla Twoich partnerów biznesowych. Co sprawia, że są tak wyjątkowe? Jedna, drobna rzecz: możliwość personalizacji cukierków, a raczej ich opakowań. Musisz dobrze przemyśleć ich projekt – w końcu nie bez powodu mówi się, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze!

Chociaż powierzchnia etykiet z pozoru wydaje się niewielka, bez problemu znajdzie się na niej miejsce nie tylko na logotyp, ale również dane kontaktowe, nazwę firmy, slogan reklamowy czy humorystyczne powitanie. Nie trzeba ograniczać się jedynie do nadruku z zewnątrz – rzetelni producenci krówek oferują nadruk dwustronny. Dlatego śmiało wykorzystaj wewnętrzną część opakowania. To doskonałe miejsce, by umieścić ukryty komunikat, widoczny dopiero po otwarciu smakołyku. To prosty, a zarazem oryginalny sposób na podkreślenie unikalności Twojej marki. 

Personalizowane krówki reklamowe ze sklepu Cukrowki

Personalizowane krówki reklamowe ze sklepu Cukrowki.pl 

Krówki jako podziękowanie za udaną współpracę

Dbanie o relacje z partnerami biznesowymi i okazywanie im wdzięczności za udaną współpracę jest ważne. Wysłanie krówek w eleganckim opakowaniu wraz z personalizowaną notatką do kluczowych partnerów to gest, który z pewnością zostanie doceniony i sprawi, że firma będzie dobrze kojarzona. 

W łatwy sposób możesz sprawić, że prezent będzie jeszcze lepszy. Wystarczy, że wybierzesz krówki o nietypowym smaku, takim jak cytrynowy, cynamonowy, piwny, kawowy czy anyżowy – to tylko niektóre propozycje. Możesz również postawić na ich mix. Dzięki temu zaskoczysz obdarowywaną osobę!

Krówki z logo firmy to świetne narzędzie marketingowe

Krówki z logo firmy to świetne narzędzie marketingowe

Krówki jako element eventów i konferencji 

Udział w eventach, targach czy konferencjach branżowych to doskonała okazja do zaprezentowania swojej marki potencjalnymi partnerom biznesowym. Skoro już wiesz, że krówki reklamowe mają potencjał budowania pozytywnych emocji, dlaczego nie wykorzystać ich jako element strategii marketingowej? 

Przygotuj stoisko, na którym w atrakcyjny sposób zaprezentujesz swoją firmę. Umieść na nim stadko słodkich krówek, które będą zachętą dla potencjalnych klientów do rozmowy i bliższego zapoznania się z Twoją ofertą. To idealny pretekst do nawiązania kontaktu i rozpoczęcia rozmowy o biznesie.

Krówki na prezent z okazji świąt dla partnerów biznesowych

W biznesie przyjęło się wręczanie koszy prezentowych partnerom biznesowym i pracownikom. Jest to piękny gest wyrażający wdzięczność za wsparcie i zaangażowanie w minionym roku. Kosz prezentowy pokazuje troskę o relacje, buduje pozytywny wizerunek firmy oraz wzmacnia więzi. 

Wypełniony wysokiej jakości produktami jest dowodem na wysoki standard i profesjonalizm firmy. W takim koszu nie powinno zabraknąć krówek. Mogą być słodkim dodatkiem do pozostałych elementów znajdujących się w koszu lub grać pierwsze skrzypce. 

Cena krówek reklamowych

Nie warto szukać najtańszych krówek z logo firmy, tylko po to, by zaoszczędzić. Dlaczego? Ponieważ przeważnie sklepy, które oferują niską cenę za smakołyki, używają niskiej jakości składników do ich produkcji. To znacząco odbija się na walorach smakowych. Zdecydowanie lepiej postawić na zaufanych producentów, którzy własnoręcznie wyrabiają krówki, a do tego używają najlepszych składników, jak Cukrowki.pl.

 

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

Chiny: od „cudownego wzrostu” do nowej rzeczywistości

0
Chiny potrzebują nowych źródeł wzrostu – sektor nieruchomości: od bohatera do zera, spowolnienie inwestycji zagranicznych (w grę wchodzą zarówno krótkoterminowe czynniki taktyczne, jak i długoterminowe czynniki strukturalne) Popyt zagraniczny: rola Chin jako krytycznego...