FIRMYPiotr Baca awansował na stanowisko dyrektora regionu BCEE w strukturach Brother

Piotr Baca awansował na stanowisko dyrektora regionu BCEE w strukturach Brother

Piotr Baca awansował na stanowisko dyrektora regionu BCEE w strukturach Brother

Z początkiem kwietnia Piotr Baca został awansowany na stanowisko dyrektora regionu BCEE w firmie Brother. W nowej roli jest odpowiedzialny za realizowanie strategii biznesowej korporacji i rozwój kanału partnerskiego w całym regionie. Na nowym stanowisku będzie także współpracował z Marketing Managerem w zakresie działań marketingowych w krajach BCEE.

Piotr Baca pracuje w strukturach Brother już prawie 20 lat. Przez ostatnie ponad 15 lat piastował stanowisko Country Managera w Brother Polska i odpowiadał za realizację celów budżetowych, rozwój biznesu oraz realizację misji firmy. Od października 2023 roku  koordynował działania firmy również w Ukrainie. Na samym początku kariery w firmie Brother pełnił stanowisko Regional Sales Representative w Brother International Austria GmbH Sp.z o.o., gdzie odpowiadał za budowanie i utrzymanie relacji z klientami oraz pozyskanie nowych partnerów handlowych.

Jestem zaszczycony awansem w strukturach Brother. Miałem możliwość realizować cele organizacji, wprowadzać innowacyjne rozwiązania oraz budować i rozwijać lokalny zespół. Moje niemal dwudziestoletnie zaangażowanie w rozwój firmy zostało docenione. Na nowym stanowisku będę kontynuował pracę nad realizacją strategii biznesowej, rozwijając i umacniając kanał partnerski w naszym regionie. Jestem pewien, że dzięki wsparciu mojego zespołu osiągniemy kolejne sukcesy i wzmocnimy pozycję Brother na rynku” – komentuje Piotr Baca dyrektor regionu BCEE w Brother.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

chiny

Chiny: od „cudownego wzrostu” do nowej rzeczywistości

0
Chiny potrzebują nowych źródeł wzrostu – sektor nieruchomości: od bohatera do zera, spowolnienie inwestycji zagranicznych (w grę wchodzą zarówno krótkoterminowe czynniki taktyczne, jak i długoterminowe czynniki strukturalne) Popyt zagraniczny: rola Chin jako krytycznego...