FIRMYSierra Balmain z kolejnym obiektem – spółka przejmuje Carrefour w Krakowie

Sierra Balmain z kolejnym obiektem – spółka przejmuje Carrefour w Krakowie

Sierra Balmain z kolejnym obiektem – spółka przejmuje Carrefour w Krakowie

Sierra Balmain uzyskała nowy mandat na zarządzanie obiektem Carrefour w Krakowie, będącym własnością spółki zależnej Leoff Group. To już kolejna w tym roku współpraca pomiędzy jedną z wiodących firm doradczych rynku nieruchomości, a niemieckim specjalistą do spraw inwestycji i zarządzania aktywami nieruchomościowymi, który dynamicznie rozwija swoje portfolio.

Hipermarket Carrefour w Krakowie zajmuje powierzchnię 12 000 m². Ponadto do nieruchomości przynależy duży, ogólnodostępny parking naziemny, liczący 440 miejsca. Obiekt zlokalizowany jest w południowej, mieszkalnej dzielnicy Krakowa – Kurdwanowie, w dogodnej lokalizacji, przy jednej z głównych arterii miasta, jaką jest tutaj ul. Witosa.

Sierra Balmain przejęła zarządzanie nieruchomością 15 maja. Po Power Park Opole, jest to kolejny projekt powierzony tej firmie przez niemiecką spółkę zależną Leoff Group.

„To dla nas bardzo ważne, że Leoff Group, już po raz drugi zaufał naszej wiedzy i kompetencji. Jak zawsze wykorzystamy całe nasze know-how oraz doświadczenie, by rozwijać powierzony nam projekt we kierunku zwiększania wartości nieruchomości. Jesteśmy pełni pozytywnej energii i motywacji, czego zasługą jest niezwykle owocna pierwsza połowa tego roku. W ciągu dwóch miesięcy przejęliśmy aż trzy nowe obiekty” – podsumowuje Aleksandra Mazzini, Chief Operating Officer Sierra Balmain.

Od 1 kwietnia spółka zajmuje się kompleksową obsługą Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy, a od 1 maja zarządzaniem Power Park Opole. Dzięki najnowszemu kontraktowi na współpracę z Carrefour w Krakowie, Sierra Balmain zwiększyła łączną powierzchnię handlową zarządzanych nieruchomości do ponad 450 000 m² GLA, a liczbę obiektów w portfolio, do 20. Tym samym spółka umocniła swoją pozycję jednej z największych niezależnych firm doradczych na rynku nieruchomości Europy Środkowo-Wschodniej.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

chiny

Chiny: od „cudownego wzrostu” do nowej rzeczywistości

0
Chiny potrzebują nowych źródeł wzrostu – sektor nieruchomości: od bohatera do zera, spowolnienie inwestycji zagranicznych (w grę wchodzą zarówno krótkoterminowe czynniki taktyczne, jak i długoterminowe czynniki strukturalne) Popyt zagraniczny: rola Chin jako krytycznego...