FIRMYVivid Games przedstawiła wyniki za maj. Real Boxing 2 odnotował odbicie na...

Vivid Games przedstawiła wyniki za maj. Real Boxing 2 odnotował odbicie na kluczowych rynkach

Vivid Games przedstawiła wyniki za maj. Real Boxing 2 odnotował odbicie na kluczowych rynkach

Spółka wypracowała w maju przychody ze sprzedaży na poziomie 1,23 mln zł i odnotowała niewielki zysk netto. Narastająco EBITDA za pięć miesięcy wynosi 0,85 mln zł. Spółka   jest   w   trakcie   procesu   przeglądu   opcji   strategicznych, które   mogą wspomóc realizację założonych w strategii celów.

Kluczowy dla naszych przychodów projekt – Real Boxing 2, odnotował w maju odbicie, szczególnie widoczne na kluczowych rynkach.  Dobrym prognostykiem na przyszłość jest też zmieniające się ratio przychodów z reklam i mikropłatności, na korzyść tych drugich – podkreśla Piotr Gamracy, CEO Vivid Games. – W związku z przeglądem opcji strategicznych, najbliższe tygodnie są dla nas okresem wzmożonej aktywności w rozmowach z potencjalnymi partnerami. O ewentualnych efektach będziemy informować w komunikatach giełdowych – dodaje prezes.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

chiny

Chiny: od „cudownego wzrostu” do nowej rzeczywistości

0
Chiny potrzebują nowych źródeł wzrostu – sektor nieruchomości: od bohatera do zera, spowolnienie inwestycji zagranicznych (w grę wchodzą zarówno krótkoterminowe czynniki taktyczne, jak i długoterminowe czynniki strukturalne) Popyt zagraniczny: rola Chin jako krytycznego...