TECHNOLOGIAWybierz odpowiedni sprzęt do twojego sklepu lub magazynu

Wybierz odpowiedni sprzęt do twojego sklepu lub magazynu

Wybierz odpowiedni sprzęt do twojego sklepu lub magazynu

Wybór odpowiedniego sprzętu dla sklepu lub magazynu to bardzo istotna decyzja, która może mieć znaczący wpływ na wydajność i efektywność pracy. Do najczęściej wybieranych narzędzi przydatnych w sprzedaży i dystrybucji towarów różnego rodzaju zaliczamy czytniki kodów, terminale mobilne czy drukarki etykiet. Przed zakupami warto zapoznać się z ofertą produktów tego typu, aby znaleźć sprzęt, który sprosta indywidualnym potrzebom Twojego biznesu. W tym artykule przyjrzymy się bliżej asortymentowi firmy BCMarket, jednego z liderów na rynku sprzętu do automatycznej identyfikacji towaru.

Dopasuj sprzęt do potrzeb Twoje firmy

Zanim przystąpisz do zakupów, zastanów się, czego potrzebujesz! W asortymencie BCM znajdziesz sprzęt dopasowany do różnorodnych potrzeb. Przy wyborze sprzętu dla sklepu lub magazynu należy wziąć pod uwagę po pierwsze rozmiar i rodzaj firmy. Niewielki sklep osiedlowy wymaga innego sprzętu niż duży magazyn czy firma zajmująca się dystrybucją. Po drugie sprzedawcy detaliczni potrzebują nieco innych urządzeń niż firmy zajmujące się sprzedażą hurtową. 

Ważnym aspektem podczas wyboru sprzętu do identyfikacji danych jest także zapotrzebowanie na dane. Jeśli potrzebujesz stałego dostępu do dużej ilości danych, sprawdzi się termin mobilny z dużą ilością pamięci oraz w mocnym procesorem. Ostatnią rzeczą, na którą musisz zwrócić uwagę, jest oczywiście budżet, którym dysponujesz. Oferta BCMarket to produkty sprawdzonych marek z różnych półek cenowych.

asortyment BCMarket

Poznaj asortyment BCMarket

W asortymencie sklepu BCM znajdziesz najpotrzebniejsze sprzęty, które pozwolą Ci na efektywną i komfortową pracę. Wśród najczęściej wybieranych produktów znajdują się czytniki kodów kreskowych, terminale mobilne oraz drukarki etykiet. Ponadto sklep oferuje materiały eksploatacyjne do sprzedawanych przez urządzeń oraz dopasowane do nich oprogramowanie.

Czytniki kodów

Czytniki kodów to jeden z najważniejszych elementów, który musi znaleźć się w każdym sklepie, gdyż dzięki nim możliwe jest szybkie skanowanie kodów różnego rodzaju, co jest czynnością niezbędną podczas sprzedaży, przyjmowania towaru oraz zarządzania zapasami magazynowymi. Oferta BCM to duży wybór czytników kodów: zarówno modele przenośne, jak i stacjonarne oraz przemysłowe. Ten ostatni rodzaj czytników sprawdza się w trudnych warunkach takich jak na przykład hale produkcyjne i magazyny.

Terminale i kolektory

W magazynach i sklepach wielkopowierzchniowych bardzo przydatnym sprzętem są terminale mobilne. BCMarket oferuje szeroką gamę terminali mobilnych, w tym terminale z ekranem dotykowym, terminale z klawiaturą i terminale z czytnikiem kodów. Dzięki nim pracownicy mogą łatwo zarządzać stanem magazynu czy przetwarzać transakcje różnego rodzaju. Sprawdzają się świetnie nie tylko w sklepach czy hurtowniach, ale także w firmach kurierskich i spedycyjnych.

Drukarki etykiet 

Drukarki etykiet to kolejny sprzęt, bez którego trudno jest wyobrazić sobie współcześnie funkcjonowanie sklepu, magazynu czy firmy produkcyjnej. Są one niezbędne do drukowania etykiet z kodami kreskowymi i informacjami o produkcie, jego cenie itp. W ofercie BCM znalazły się drukarki etykiet różnego rodzaju: drukarki termiczne, drukarki termotransferowe oraz drukarki RFID. BCM oferuje zarówno modele biurkowe, jak i półprzemysłowe i przemysłowe. W asortymencie znalazły się także drukarki paragonowe POS oraz drukarki do kart.

Dlaczego warto zaufać BCMarket? 

Zakupy w BCMarket to gwarancja sukcesu. Firma od lat współpracuje z najważniejszymi producentami urządzeń AutoID, takimi jak na przykład Zebra, Datalogic, Toshiba, Citizen, Epson, Sato i wieloma innym. Oferta BCM to nie tylko sprzedaż – to także fachowe doradztwo i opieka posprzedażowa o najwyższym standardzie.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

Chiny: od „cudownego wzrostu” do nowej rzeczywistości

0
Chiny potrzebują nowych źródeł wzrostu – sektor nieruchomości: od bohatera do zera, spowolnienie inwestycji zagranicznych (w grę wchodzą zarówno krótkoterminowe czynniki taktyczne, jak i długoterminowe czynniki strukturalne) Popyt zagraniczny: rola Chin jako krytycznego...