FIRMYAFORTI Holding publikuje wyniki operacyjne za grudzień 2020 r.

AFORTI Holding publikuje wyniki operacyjne za grudzień 2020 r.

-

Spółka AFORTI Holding opublikowała raport ukazujący wyniki operacyjne za ostatni miesiąc 2020 roku.

tłumaczenia biuro tłumaczeń 123tlumacz.pl

AFORTI Holding publikuje wyniki operacyjne za grudzień 2020 r.

Działalność Grupy AFORTI opiera się na 3 filarach: finansowaniu przedsiębiorstw, wymianie walut oraz obsłudze Klientów w zakresie usług windykacyjnych i zarządzania wierzytelnościami. AFORTI od lat obsługuje przedsiębiorców w Polsce oraz Rumunii, a w chwili obecnej prowadzi procesy zmierzające do dalszej ekspansji. W ramach tych procesów Grupa chce m.in. upublicznić platformę wymiany walut AFORTI Exchange na giełdzie w Londynie oraz pozyskać licencję EMI.

W dniu dzisiejszym AFORTI Holding S.A. opublikowała wyniki operacyjne spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej. Obrót na platformie wymiany walut w grudniu osiągnął wartość ponad 415 mln PLN co jest wynikiem lepszym o 191% w porównaniu do analogicznego okresu 2019 roku. Wartość nominalna pozyskanych zleceń do obsługi przez spółkę AFORTI Collections spadła w grudniu o 6%, jednak w całym roku 2020 spółka poprawiła wyniki o blisko 50%.

Ubiegły rok z powodu pandemii był nietypowy i trudny dla całego rynku i biznesu. Grupa AFORTI pokazała jednak mocne DNA sprzedażowe i nasze wyniki rosną nawet w trudniejszych okresach. Sprzyja temu fakt, iż stoimy na kilku nogach i możemy efektywnie dostosowywać się do sytuacji. Przykładem jest fakt ograniczenia udzielania pożyczek przez AFORTI Finance w 2020 roku na rzecz rozwoju naszych pozostałych usług – bardziej dopasowanych do naszych Klientów w danym okresie. Ubiegły rok pozwolił nam uporządkować strukturę, pozyskać nowych Klientów, a dzięki skutecznej realizacji naszej strategii w niektórych obszarach zanotowaliśmy rekordowe wyniki – dodaje Klaudiusz Sytek, Prezes AFORTI Holding S.A.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

polski ład

Składka zdrowotna dla przedsiębiorców: co dalej?

0
Przedsiębiorcy oczekują konkretów w sprawie opłacania tzw. składki zdrowotnej (po wielu latach polemik, obecnie coraz więcej jest stanowisk, że jest to po prostu podatek, a nie składka). Negatywne skutki „Polskiego Ładu” odczuwa wielu przedsiębiorców...