FIRMYGrupa Unilink przejmuje chorwackiego brokera Euro Posredovanje

Grupa Unilink przejmuje chorwackiego brokera Euro Posredovanje

Grupa Unilink przejmuje chorwackiego brokera Euro Posredovanje

Z początkiem stycznia 2024 r. Grupa Unilink dokonała zakupu Euro Posredovanje, wiodącego brokera ubezpieczeniowego w Chorwacji. Wzmacnia to pozycję Grupy Unilink- Partnera Acrisure w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej, który obejmuje obecnie siedem krajów, w tym: Polskę, Bułgarię, Rumunię, Mołdawię, Czechy, Słowację, a teraz również Chorwację. Domagoj Besic i Vladimir Mihelj, założyciele Euro Posredovanje, pozostają członkami zarządu firmy.

„Nasza decyzja o przejęciu firmy Euro Posredovanje opiera się głównie na jej pozycji rynkowej, eksperckości w zakresie działalności brokerskiej oraz spójnej z naszą kulturze, w której kładzie się nacisk na innowacje technologiczne. Cieszę się, że mogę powitać Domagoja, Vladimira i wszystkich pracowników Euro Posredovanje. Ten imponujący zespół, od teraz zyskuje także dostęp do międzynarodowych możliwości Acrisure, w zakresie sprzedaży brokerskiej, rozwiązań MGA, dostępu do rynku londyńskiego i nie tylko. To świetny sposób na rozpoczęcie 2024 roku!”- powiedział Igor Rusinowski, Prezes Zarządu Grupy Unilink i Prezes Regionu Europy Środkowej i Wschodniej Acrisure.

Domagoj Besic, Założyciel i Prezes Zarządu Euro Posredovanje, dodaje: „Jesteśmy podekscytowani rozpoczęciem nowego rozdziału dla Euro Posredovanje. Jestem pewien, że dzięki dołączeniu do Acrisure i Unilink stworzymy lepsze rezultaty dla naszych klientów, a także wzmocnimy naszą pozycję w Chorwacji. To bardzo pozytywny rozwój dla naszych klientów, pracowników i wszystkich partnerów biznesowych.”

Warunki transakcji nie zostały ujawnione.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

chiny

Chiny: od „cudownego wzrostu” do nowej rzeczywistości

0
Chiny potrzebują nowych źródeł wzrostu – sektor nieruchomości: od bohatera do zera, spowolnienie inwestycji zagranicznych (w grę wchodzą zarówno krótkoterminowe czynniki taktyczne, jak i długoterminowe czynniki strukturalne) Popyt zagraniczny: rola Chin jako krytycznego...