FIRMYNajszybciej rozwijająca się agencja SEO w Polsce

Najszybciej rozwijająca się agencja SEO w Polsce

Najszybciej rozwijająca się agencja SEO w Polsce

Jak w niecałe 10 lat rozwinąć biznes z jednoosobowej działalności na zatrudniającą ponad 100 specjalistów firmę SEO, stającą się jednym z liderów w branży marketingu internetowego? Odpowiedź na to pytanie na pewno zna osoba, od której wszystko się zaczęło – Michał Więcław, założyciel i prezes zarządu poznańskiej agencji SEO: Grupy TENSE.

Rozwój biznesu klientów, poprzez skuteczne rozwiązania z zakresu reklamy w Internecie – to misja Grupy TENSE, znanej agencji interaktywnej w Polsce, zajmującej się pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych, kampaniami PPC, content marketingiem oraz innymi działaniami, które składają się na szeroko rozumianą reklamę w sieci. Kilka lat działań na rynku pozwoliło na wypracowanie stabilnej pozycji jako jednego z liderów w branży SEO. Pomimo utrzymywania szybkiego tempa rozwoju, Grupa TENSE wciąż poszerza swoje horyzonty o nowe usługi, a także elastycznie podchodzi do współpracy z klientami. Działania w zakresie poszerzenia kompetencji zostały potwierdzone licznymi certyfikatami, wyróżnieniami i, co najważniejsze, opiniami oraz referencjami klientów.

Historia pisana jakością

Zaczęło się niepozornie, od kilku zleceń pozycjonowania stron internetowych. Odważny student drugiego roku Informatyki i ekonometrii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu założył jednoosobową działalność, utrzymując swoją firmę głównie ze stypendiów naukowych, a przedsiębiorstwo zaczęło rozwijać się w dużej mierze dzięki poleceniom i opiniom innych, zadowolonych klientów.

Obecnie przedsiębiorstwo znane jest pod nazwą Grupa TENSE. „Grupa”, czyli wyrażenie od początku wskazujące na to, że wyniki można osiągnąć pracą zespołową oraz „TENSE” (ang. czas, również: napięcie; sprężać), które na etapie wymyślania nazwy firmy skojarzyło się założycielowi firmy z gotowością do działania – i tak już zostało. Do dziś właścicielowi zależy na tym, by świadczone usługi były jakościowe, a atmosfera w firmie: rodzinna.

Nadążyć za trendami SEO

Świat pozycjonowania stron internetowych cały czas się zmienia. Aktualizacje algorytmów Google czy zmieniające się wytyczne Google dla webmasterów nie powinny dziwić nikogo z branży. Aktualny nacisk nie na ilość, a na jakość, unikalność i mobilność sprawia, że użytkownik może odwiedzać wartościowe strony, których zawartość udzieli odpowiedzi na zadane przez niego pytanie. Grupa TENSE śledzi trendy w pozycjonowaniu stron internetowych oraz przekuwa zdobytą wiedzę w działania. Bierze udział w licznych szkoleniach, aby jeszcze bardziej rozwijać biznesy swoich klientów. Praca firmy to nie tylko działania prowadzone zza biurka – to również dzielenie się wartościową wiedzą na konferencjach, w branżowych pismach czy na specjalistycznych portalach.

Potwierdzeniem powyższego są wyróżnienia i certyfikaty, m.in.:

  • Deloitte Technology Fast 50 Central Europe – obecność w zaszczytnym gronie najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowej (osiągnięte w 2018 roku trzeci raz z rzędu);
  • Poznański Lider Przedsiębiorczości – uzyskany tytuł w kategorii Małych Firm oraz wyróżnienia w poprzednich latach;
  • Google Partner Premier – status, który otrzymują najlepsze agencje współpracujące z Google. Co więcej, specjaliści z firmy posiadają certyfikaty Google Ads i Google Analytics, które potwierdzają ich umiejętności oraz chęć nieustannego rozwoju;
  • Gazele Biznesu – uwzględnienie w 2018 r. w tym cenionym rankingu, przygotowywanym od kilkunastu lat przez Puls Biznesu, to dowód na dynamiczny rozwój Grupy TENSE. Na liście, obejmującej blisko 4,5 tysiąca przedsiębiorstw z całej Polski, firma znalazła się na 106. pozycji.
  • Financial Times – w zestawieniu tego prestiżowego, brytyjskiego dziennika agencja uplasowała się na miejscu 331., a na liście przedsiębiorstw z naszego kraju osiągnęła 12. lokatę. Wszystko dzięki wysokiemu wskaźnikowi wzrostu przychodów, osiągniętemu w ciągu trzech lat (2013-2016 r.).

W czym tkwi sukces tej poznańskiej agencji? Trudno odpowiedzieć na to pytanie w jednym słowie, ponieważ na osiągnięcia firmy składa się wiele elementów. Ocenę lepiej pozostawić klientom, którzy najlepiej potrafią zweryfikować efekty – ci natomiast wystawiają poznańskiej agencji liczne, przychylne referencje. Swoją pracą Grupa TENSE zasłużyła na opinię przedsiębiorstwa, które zachowuje dobry kontakt z klientami, dba o przyjacielskie relacje w zespole, a także stawia na rozwój biznesów swoich klientów, który utożsamia z ogromnym sukcesem.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

polski ład

Składka zdrowotna dla przedsiębiorców: co dalej?

0
Przedsiębiorcy oczekują konkretów w sprawie opłacania tzw. składki zdrowotnej (po wielu latach polemik, obecnie coraz więcej jest stanowisk, że jest to po prostu podatek, a nie składka). Negatywne skutki „Polskiego Ładu” odczuwa wielu przedsiębiorców...