LUDZIETeresa Olszewska powołana na stanowisko Dyrektora Zarządzającego SD Worx SAP Solutions

Teresa Olszewska powołana na stanowisko Dyrektora Zarządzającego SD Worx SAP Solutions

Teresa Olszewska powołana na stanowisko Dyrektora Zarządzającego SD Worx SAP Solutions

SD Worx powołał Teresę Olszewską na stanowisko Dyrektora Zarządzającego ds. rozwiązań SAP. Teresa Olszewska będzie raportować do Toma Saeysa, Dyrektora Operacyjnego SD Worx.

SD Worx SAP Solutions jest na dobrej drodze do osiągnięcia w tym roku przychodów w wysokości 100 milionów euro. Dzięki temu wejdzie do pierwszej trójki największych dostawców usług i partnerów wdrożeniowych SAP HCM/SuccessFactors w Europie. Firma prowadzi działalność w 11 krajach.

W ramach nowych obowiązków Teresa Olszewska będzie odpowiedzialna za wizję i strategię SAP Solutions oraz kierować zespołem zarządzającym SD Worx SAP Solutions. Połączy nowe stanowisko z obecną funkcją Prezesa Zarządu Gavdi Polska, polskiego lidera na rynku rozwiązań SAP HCM, przejętego przez SD Worx w październiku 2023 roku.

Moim celem jest dalsze umacnianie naszej pozycji na europejskim rynku SAP. Jestem przekonana, że możemy zaoferować najlepsze usługi w modelu globalnym dla organizacji międzynarodowych oraz lokalne podejście dla firm w poszczególnych krajach. Cieszę się na bliską współpracę z klientami jak i moim zespołem. Będziemy rozwijać nasze portfolio SAP i wspierać klientów w realizacji ich celów w obszarze zarządzania kadrami i obsługą wynagrodzeń. Mamy doświadczenie we wdrożeniach SAP w Belgii, Francji, Niemczech, Holandii, krajach skandynawskich, Polsce, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Jestem przekonana, że będziemy rozszerzać nasze usługi na kolejne kraje europejskie. W najbliższym czasie skupimy się na wspieraniu klientów SD Worx w migracji rozwiązań on-premise do chmury. Kolejny cel to dostarczanie pracownikom jednolitego, pozytywnego user experience z rozwiązań HR mimo skomplikowanych przepisów prawa w różnych krajach – powiedziała Teresa Olszewska.

Teresa Olszewska posiada bogate doświadczenie w branży SAP, w której działa od 2000 roku. Przez siedem lat pracowała w SAP Polska jako konsultantka i Product Manager lokalnej wersji SAP HCM (Human Capital Management). Po założeniu Gavdi Polska, w której pełni funkcję Prezesa Zarządu, przyczyniła się do zbudowania zespołu, który liczy obecnie 120 osób i jest liderem na polskim rynku SAP HCM. Jestem przekonany, że będzie skutecznie rozwijać ofertę SD Worx w zakresie rozwiązań SAP oraz sprawdzi się jako doskonała przywódczyni podczas naszej ekspansji w całej Europie
dodał Tom Saeys, Dyrektor Operacyjny w SD Worx.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

chiny

Chiny: od „cudownego wzrostu” do nowej rzeczywistości

0
Chiny potrzebują nowych źródeł wzrostu – sektor nieruchomości: od bohatera do zera, spowolnienie inwestycji zagranicznych (w grę wchodzą zarówno krótkoterminowe czynniki taktyczne, jak i długoterminowe czynniki strukturalne) Popyt zagraniczny: rola Chin jako krytycznego...