FIRMYEco5tech zaprojektuje ścieżki rowerowe w Bydgoszczy

Eco5tech zaprojektuje ścieżki rowerowe w Bydgoszczy

Eco5tech zaprojektuje ścieżki rowerowe w Bydgoszczy

Eco5tech SA, notowana na rynku NewConnect, zajmująca się projektowaniem i nadzorami w sektorze budownictwa i implementacją projektowo-wykonawczą innowacyjnych rozwiązań w zakresie Property Technology, wygrała przetarg publiczny i zawarła umowy z Miastem Bydgoszcz – Zarządem Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy, na opracowanie dokumentacji projektowej dla budowy infrastruktury rowerowej w dwóch odcinkach na terenie Bydgoszczy. Łączna wartość umów to prawie 550 tys. zł brutto. Eco5tech ma 10 miesięcy na wykonanie prac projektowych inwestycji. Wcześniej Spółka realizowała podobny projekt również w Warszawie i Krakowie.

Jesteśmy niezwykle dumni z faktu wygrania tego przetargu i podpisania umowy. To dla nas to także szansa na realny wkład w poprawę bezpieczeństwa rowerzystów i innych uczestników ruchu drogowego w Bydgoszczy. Realizacja tego projektu jest kolejnym krokiem w rozwijaniu nowoczesnej infrastruktury rowerowej, której celem jest zapewnienie wygody i bezpieczeństwa mieszkańcom miasta. Cieszymy się, że możemy brać udział w tak istotnym przedsięwzięciu. – powiedziała Alicja Gackowska, prezeska zarządu Eco5tech.

Przedmiotem umowy jest opracowanie dokumentacji projektowej dla budowy infrastruktury rowerowej wraz z uzyskaniem wszystkich wymaganych decyzji administracyjnych i zezwolenia na realizację inwestycji drogowej lub pozwolenia na budowę, a także pełnienie nadzoru autorskiego. Umowa będzie realizowana na dwóch odcinkach: część 2 zadania przetargowego tj. od ul. Wyzwolenia na odcinku od ul. Sudeckiej do granicy miasta Bydgoszczy oraz w części 3, czyli od ul. Kolbego na odcinku od ul. Waleniowej do granicy Bydgoszczy.

– Eco5tech skupia się obecnie na realizacji kilkudziesięciu projektów, jednocześnie aktywnie wypatrujemy kolejnych okazji, aby uzupełnić portfolio. Naszym priorytetem jest dostarczanie najwyższej jakości usług, a wygrana w tym przetargu jest dowodem naszego zaangażowania i profesjonalizmu. Jesteśmy w trakcie kolejnych postępowań przetargowych i mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli poinformować o kolejnych podpisanych umowach – dodała Alicja Gackowska.

W latach 2020 – 2022 Eco5tech realizowała umowy dla Zarządu Dróg Miejskich w Warszawie w zakresie opracowania dokumentacji projektowej dotyczącej budowy nowych ścieżek rowerowych na terenie Warszawy. Natomiast w 2021 i 2022 r. Eco5tech  realizowała tożsamą umowę dla miasta Krakowa. Od początku swojego istnienia Eco5tech angażuje się w różnorodne projekty infrastrukturalne. Spółka realizuje swoje główne działania na szeroko pojętej branży Proptech, jednocześnie kontynuując prace nad dokumentacją projektową dla sektora budowlanego. Eco5tech skutecznie dywersyfikuje swoje działalności i źródła przychodów, tworząc zintegrowaną i spójną całość.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

wybory

Trump vs Biden: jak wyniki wyborów mogą wpłynąć na różne sektory gospodarki USA

0
Temperatura wokół wyborów w USA rośnie, a dzięki wczesnemu zakończeniu walki o kandydaturę prezydencką w partiach, kampanie mogą rozpocząć się wcześniej niż zwykle. W swojej analizie ekspert Saxo przedstawia wstępne przewidywania dotyczące branż, które...