FIRMYMarka Kelly Services znika z rynku z końcem czerwca br.

Marka Kelly Services znika z rynku z końcem czerwca br.

Marka Kelly Services znika z rynku z końcem czerwca br.

Po przejęciu przez Gi Group Holding i połączeniu z należącą do holdingu spółką doradztwa personalnego Grafton Recruitment marka agencji Kelly Services znika z rynku z końcem czerwca br. Klienci agencji są już obsługiwani przez Grafton Recruitment.

Połączenie Kelly Services z Grafton Recruitment było konsekwencją umowy sfinalizowanej 3 stycznia 2024 roku, dotyczącej przejęcia europejskiego oddziału międzynarodowej agencji Kelly Services przez Gi Group Holding. Ta największa w historii holdingu transakcja opiewająca na 130 mln euro umocniła rolę grupy jako wiodącego dostawcy specjalistycznych rozwiązań HR w jedenastu krajach w Europie, w tym w Polsce, umożliwiła także rozpoczęcie działalności w Belgii, Luksemburgu i Norwegii.

Zważywszy na specyfikę usług i profil realizowanych rekrutacji spółka Kelly Services stała się częścią struktur agencji rekrutacyjnej Grafton Recruitment, która specjalizuje się w rekrutacjach stałych i tymczasowych, outsourcingu specjalistów i managerów średniego szczebla, contractingu, RPO oraz obsłudze konsultingowej i doradztwie inwestycyjnym. W wyniku połączenia grono konsultantów Grafton Recruitment zwiększyło się do 144, jednocześnie do 450 tys. wzrosła liczba współpracujących kandydatów. Liczba biur nie uległa zmianie, obecnie to Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Łódź, Poznań i Gdańsk.

Usługi świadczone przez Kelly Services są już oferowane w Polsce przez Grafton Recruitment od kilku miesięcy.  Marka Kelly zostanie wycofana do końca czerwca br.

Przejęcie Kelly Services przez Gi Group Holding pozytywnie wpłynęło na zakres naszych usług i skalę działania, poszerzyło gamę obsługiwanych przez nas branż. Cały czas skupiamy się na synergii, by efekty zmian znalazły jak największe odzwierciedlenie w jakości naszych usług. Chcemy je rozwijać, proponując firmom jak najszerszy pakiet rozwiązań w obszarze HR – wyjaśnia Joanna Wanatowicz, dyrektor zarządzająca Grafton Recruitment.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

wybory

Trump vs Biden: jak wyniki wyborów mogą wpłynąć na różne sektory gospodarki USA

0
Temperatura wokół wyborów w USA rośnie, a dzięki wczesnemu zakończeniu walki o kandydaturę prezydencką w partiach, kampanie mogą rozpocząć się wcześniej niż zwykle. W swojej analizie ekspert Saxo przedstawia wstępne przewidywania dotyczące branż, które...