LUDZIEJulie Sweet (Accenture) na liście najbardziej wpływowych osób magazynu „Time”

Julie Sweet (Accenture) na liście najbardziej wpływowych osób magazynu „Time”

Julie Sweet (Accenture) na liście najbardziej wpływowych osób magazynu „Time”

Magazyn „Time” opublikował listę 100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie w 2024 r. Jak podkreśla redakcja tygodnika, zestawienie obejmuje osoby, które najsilniej wpłynęły na świat i społeczeństwo w ubiegłym roku. W kategorii Innowatorzy na liście znalazła się Julie Sweet, Chair & CEO Accenture.

Co roku nominowanych do zestawienia TIME100 wybierają redaktorzy amerykańskiego tygodnika „Time”. Lista jest podzielona na pięć kategorii: Artyści, Ikony, Tytani, Liderzy, Innowatorzy i Pionierzy. Julie Sweet, Chair & CEO Accenture, została wyróżniona w kategorii Innowatorzy i jest pierwszym liderem Accenture w rankingu „Time”.

Laudację dla Julie napisał Klaus Schwab, założyciel i przewodniczący Światowego Forum Ekonomicznego (World Economic Forum), w którym Julie pełni funkcję członkini Rady Nadzorczej:

W czasach, gdy technologia i przywództwo przeplatają się i kształtują przyszłość, Julie Sweet cechuje jasna wizja i pragmatyczne spojrzenie na rolę technologii w społeczeństwie. Jako CEO Accenture prowadziła wiodącą firmę konsultingową świadczącą usługi technologiczne przez złożoność transformacji cyfrowej, promując zrównoważony rozwój i inkluzywność na drodze wzrostu. Pod jej przewodnictwem Accenture nie tylko rozszerzyło zakres usług, ale także wywarło pozytywny wpływ na społeczeństwo, wykorzystując technologię do rozwiązywania najbardziej istotnych kwestii. Julie priorytetowo traktowała kwestie odpowiedzialnych praktyk biznesowych, ochrony środowiska oraz etyki cyfrowej, wspierając jednocześnie kulturę różnorodności, zarówno w swojej organizacji, jak i poza nią. Jej strategiczna wizja oraz zaangażowanie na rzecz dobra wspólnego są ucieleśnieniem przywództwa, które kształtuje organizacje, ale też przyszłość naszej globalnej społeczności. To liderka, która nie tylko antycypuje przyszłość, lecz także aktywnie działa na rzecz kreowania lepszego świata – napisał Klaus Schwab.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

chiny

Chiny: od „cudownego wzrostu” do nowej rzeczywistości

0
Chiny potrzebują nowych źródeł wzrostu – sektor nieruchomości: od bohatera do zera, spowolnienie inwestycji zagranicznych (w grę wchodzą zarówno krótkoterminowe czynniki taktyczne, jak i długoterminowe czynniki strukturalne) Popyt zagraniczny: rola Chin jako krytycznego...